TENİS TURNUVASINDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

TENİS TURNUVASINDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen tenis turnuvasında kupalar sahiplerini buldu. 165 sporcunun katıldığı turnuvada 192 müsabaka oynandı. Düzenlenen ödül töreni öncesi Başkan Subaşıoğlu da korta çıktı. Subaşıoğlu, sergilediği oyunla izleyenlerden tam not aldı.

Sporun ve sporcunun dostu kimliğiyle de ön plana çıkan Merkezefendi Belediyesi, tenis turnuvası düzenledi. Yaklaşık 1 ay süren turnuvaya 165 sporcu katıldı. 192 müsabakanın oynandığı turnuva nefes kesti. Yeşil Doğa Tenis Kulübü’nün ev sahipliği yaptığı ve heyecanlı maçların oynandığı turnuvada sporcular, kategorilerinde kıyasıya yarıştı. Müsabakalar sonucu turnuvada kupalar sahiplerini buldu. Tenis turnuvasının finalinde de ödül töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen ödül törenine Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Yeşil Doğa Tenis Kulübü Sahibi Antrenör Hurşit Nelik ve sporcular katıldı.

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU KORTTA TAM NOT ALDI
Tenis sporuyla da yakından ilgilenen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ödül töreni öncesi gösteri maçına çıktı. Lisanslı tenis sporcusu olan Başkan Subaşıoğlu, kortta sergilediği oyunla hem turnuvaya katılan tenisçilerden hem de izleyicilerden tam not aldı.

“MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NİN SPORDA BİR FELSEFESİ VAR”
Düzenlenen ödül töreninde konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, gelecekte teniste önemli organizasyonlara imza atılabileceğini söyledi.  Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi 3 yıl önce kuruldu. Biz, göreve talip olduğumuz zaman sporla ilgili bir felsefeyle yola çıkmıştık. ‘Merkezefendi’de spor Pazar akşamları ekranların başına kilitlenerek izlenen bir şey olmaktan çıkarılacak. Mutlaka Merkezefendi’de yaşayan her bireyin bir uğraşısı haline getirilecek’ demiştik. 3 yılda çok önemli yol aldık. İnşallah almaya da devam edeceğiz. Çok yakında Selçukbey’de Türkiye’nin bir belediye tarafından yapılan ilk spor eğitim merkezi bitireceğiz. İçerisinde halısahalar, tenis kortları, basketbol sahaları, voleybol sahaları ve atletizm pisti olacak. Önümüzdeki dönemlerde bazı okullarımızda yine kapalı tenis kortları yapacağız. Bir tanesinin ihalesini yaptık. Servergazi İmam Hatip Orta Okulu’nda 3 ay içerisinde inşallah 1 adet kapalı tenis kortumuzu da Merkezefendililerin hizmetine sunmuş olacağız. Mekânlar arttıkça, tenis kortların sayısı arttıkça bu tip organizasyonların daha da fazlalaşması gerekiyor. Tüm sporcularımıza ve Yeşil Doğa Tenis Kulübü’ne teşekkür ediyorum” dedi.

İŞTE KUPALARIN SAHİPLERİ
Master erkekler kategorisinde ilk sırayı Kerem Sümer aldı. Senior erkeklerin lideri ise Cemal Şengül oldu. Yeni başlayan erkeklerde ise Cihan Gür 1. Sıraya adını yazdırdı. Senior bayanlarda ise ilk sıra Nihal Türkmen’in oldu. Yeni başlayan bayanlarda Naile Karcılı liderliği kaptırmadı. Double erkekler kategorisinde de 1. lik Emrah Onaç ile Erdal Güneş ikilisinin oldu. Şampiyonlara kupalarını Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Yeşil Doğa Tenis Kulübü Sahibi Antrenör Hurşit Nelik verdi. Muhteşem bir organizasyonla noktalanan turnuvada şampiyonlar kupalarını kaldırdı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER