Terörle Mücadele Daire Başkanı’ndan Müdür Demir’e ziyaret

15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde Jandarma Genel Komutanlığı’nda başına kurşun sıkılarak şehit edilmek istenen Terörle Mücadele Daire Başkanı Turgut Arslan, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i ziyaret etti.

Terörle Mücadele Daire Başkanı’ndan Müdür Demir’e ziyaret

15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde Jandarma Genel Komutanlığı’nda başına kurşun sıkılarak şehit edilmek istenen Terörle Mücadele Daire Başkanı Turgut Arslan, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i ailesi ile birlikte ziyaret etti. Müdür Demir, memleketi Alanya’dan özel olarak getirttiği, ‘şalvar, cepken ve kasketi’ Daire Başkanı Arslan’a hediye etti. Kendisine hediye edilen şalvar ve cepkeni giyen ve kasketi de takan Daire Başkanı Arslan, “Duygulanmamak elde değil. Sağ olsunlar bizlere değerli olduğumuzu bir kez daha hissettirdiler. Kendisine hediyelerinden ve bize verdiği değerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“UNVANI, ‘ALANYALI GAZİ BAŞKAN’ OLARAK TESCİLLENMİŞTİR”

Ziyarette konuşan Müdür Demir, “Gazi Başkanımızın unvanı artık; ‘Alanyalı Gazi Başkan’ olarak tescillenmiştir. İnşallah günün birinde de ‘Alanyalı Gazi Başkanımız’ bu kıyafetle hasbahçe zeybeği oynayacaktır. Gazi Başkanımızı sağlıklı görmek bizi ziyadesiyle mutlu etti. Mevlam yolunu ve bahtını açık etsin. Yüce rabbim bu millete bir daha 15 Temmuzlar yaşatmasın. Türk milleti her zaman olduğu gibi, ‘İstiklal ve İstikbal’ kaygısı duymadan ‘İla yevmil kıyam’ daim ve kaim olacaktır. Türk evlatları ve Torosların yiğitleri, her daim şanlı bayrağı göklerde dalgalandıracaklardır” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER