Ters Villa Denizli'de kapılarını resmen açtı

Pamukkale İlçesi'nde bulunan Ters Villa, pandemi nedeniyle ertelenen açılış törenini, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki'nin katılımıyla gerçekleştirdi.

Pamukkale İlçesi’ne bağlı Pamukkale Mahallesi’nde bulunan özel tasarımlı Ters Villa, kapıların resmen açtı.

Tavanda asılı gerçek ev eşyaların bulunduğu Ters Villa’nın açılışına; Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi, Mahalle Muhtarı Derviş Arslan, Ters Villa İşletme Sahibi Süleyman Cengiz ve davetliler katıldı.

200 metrekarelik alana sahip olan ters evin açılış kurdelesini Başkan Örki kesti.

Ters Villa’dan çok etkilendiğini belirten Başkan Örki; “Pamukkale Bölgesi turizm potansiyeliyle her zaman ön plana çıkmış ve bunu tescillemiştir. Bu projede bu kapsamda büyük pay sahibi olacaktır. Gerçekten çok ilginç bir ev. İnsanın gelir gelmez nevri, dünyası dönüyor. Zeminde bile bir eğiklik hissi oluşturulmuş. Çok şaşırtıcı buldum. Gördüğümüz her şey ters. Burada fotoğraf çekiliyorsunuz ve fotoğrafa işlem yapıldığında ters dönüyorsunuz. Ortaya muhteşem kareler çıkıyor. Çok girişimci bir düşünce. Süleyman Bey’i bu konuda tebrik ediyorum. Şehrimize farklı bir değer kazandıran bir proje. Bu ve benzeri tüm projeleri Pamukkale Belediyesi olarak destekliyoruz. Girişimci ruh budur. Tebrik ediyorum. İnşallah hayırlı işleri olur” şeklinde konuştu.

“MİSAFRİLERİMİZE FARKLI BİR DENEYİM YAŞATIYORUZ"

Başkan Örki’ye teşekkür eden işletme sahibi Süleyman Cengiz; “Pandemiden dolayı gerçekleştiremediğimiz açılışı Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki’yle yaptık. Mutluyuz. Denizli’ye bir değer kattığımızı düşünüyoruz. Buranın hikâyesi yurtdışında gördüğümüz bir projeden başladı. Yurt dışında ters bir bina görmüştük. Bir restauranttı. Türkiye’de ise buna benzer bir yapı çok az. Türkiye’de bu onuncu ters villa projesi. 125 metrekare net alanda hizmet veriyoruz ve bu eşyaların hepsi gerçek. Bu hizmeti Denizlilere ve bölgeye sunduk. Bütün misafirlerimize farklı bir deneyim yaşatıyoruz. Misafirlerimizin fotoğraf çekimlerine, poz konusunda yardımcı oluyoruz. Fotoğraf karelerini yüz seksen derece döndürdüğümüzde misafirlerimiz tavanda yürüyor gibi oluyor ve eşyalarda düz yerde görünüyor. Farklı bir deneyim yaşamak isteyen herkesi buraya bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER