TEV’den Mustafa Kaynak’a “Yılın Babası” plaketi

Türk Eğitim Vakfı Denizli Şubesi tarafından eğitime verdiği desteklerden dolayı hayırsever işadamı Mustafa Kaynak’a “Yılın Babası” plaketi verildi.

TEV’den Mustafa Kaynak’a “Yılın Babası” plaketi

TEV Denizli Şubesi, Babalar günü nedeniyle Pamukkale Tenis Kulübü’nde bulunan Marla Restorantta kahvaltı düzenledi. Kahvaltıda TEV Denizli Şubesi tarafından eğitime verdiği desteklerden dolayı hayırsever işadamı Mustafa Kaynak’a “Yılın Babası” plaketi verildi.

TEV Denizli Şubesi’nin Babalar günü kahvaltısına CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Denizli Kadın Haklarını Koruma Derneği Başkanı Nurten Karakış, Kadın Platformu sözcüsü Gülnur Oymak, işadamı Mustafa Kaynak, Musa Kazım Manasır ve TEV Denizli Şubesi’nin konukları katıldı.

TEV Denizli Şubesi Başkanı Nail Kalemci, “Bu mutlu günümüzde TEV Ailesiyle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ederim. Türk Eğitim Vakfı olarak 52. Yılımızı kutluyoruz. Her geçen daha etkin, daha bilinen vizyonumuz ve misyonumuzla eğitime adayan neferleriz. Her yıl topladığı bağışlarla yaklaşık 15 bin öğrencimize ışık tutan maddi durumu iyi olmayan, zeki, çalışkan çocuklarımızı topluma kazandırmak için çalışan vakfımız, Atatürk'ün çizdiği yolda 52 yıldan beri eğitime destek veriyor. Bu yıla kadar 200 bini aşkın öğrencimiz burslarımızla hayat buldu, yurtlarımızda barındılar, okullarımızda okudular. Bu kahvaltımızla bize tanıdığınız imkanlar sonucunda, öğrencilerimiz okuma olanağı tanıyan yine sizlersiniz. Sizlerle büyüyeceğiz. TEV Ailesi’ne verdiğimiz destekten dolayı teşekkür ederim.” diye konuştu.

TEV Bursiyeri, PAÜ TEV Öğrenci Topluluğu Başkanı Melike Niğdelioğlu, Babalar günü nedeniyle duygu yüklü bir konuşma yaptı. 56 Yaşında babasını kaybettiğini anlatan PAÜ Öğrencisi Niğdelioğlu,“Babam hep 56 yaşında. Onuna sarılmak için neleri vermezdim ki. TEV Ailesi olarak bana babalık yapıyorsunuz. Desteğinize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

TEV Denizli Şubesi tarafından eğitime verdiği destekten dolayı işadamı Mustafa Kaynak’a yılın babası plaketi ve TEV’e verdiği destekten dolayı hayırsever işadamı Musa Kazım Manasır’a Teşekkür Plaketi Başkanı Nail Kalemci tarafından verildi. TEV Denizli Şubesi’nin düzenlediği kahvaltıya sponsor olan Müftüler Kağıt’tan Faik Müftüler’e, Dayıoğlu İnşaat’tan Serkan Dayıoğlu’na, Çetindağ Sigorta’dan Cenk Çetindağ’a ALC Beton’dan Ümit Alcalı’ya teşekkür plaketi verildi.

YATAĞAN KILICI TALİHLİSİ DUYGU DAYIOĞLU OLDU

TEV Denizli Şubesi tarafından Babalar Günü kahvaltısında Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi tarafından hediye edilen Yatağan Kılıcın şanslısı Duygu Dayıoğlu oldu. TEV Babalar Günü kahvaltısının talihlisi Duygu Dayıoğlu, hediyesini Yılın Babası işadamı Mustafa Kaynak’tan aldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2019, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER