TGSP Başkanı Terzi’den, Başkan Zolan'a ziyaret

Türkiye Gençlik STK'ları Platformu (TGSP) Başkanı Ömer Faruk Terzi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

TGSP Başkanı Terzi’den, Başkan Zolan'a ziyaret

Türkiye Gençlik STK'ları Platformu (TGSP) Başkanı Ömer Faruk Terzi ve beraberindekiler, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Terzi, Ege Bölgesi’ndeki 10 ilden katılımcılarla 25 Eylül'de Denizli'de Türkiye Gençlik STK'ları Platformu toplantısı yapacaklarını söyledi.

Denizli, İzmir, Manisa, Aydın, Afyonkarahisar, Uşak, Muğla, Kütahya, Isparta ve Burdur'dan gençlerle ilgili sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra gençlik birimlerinden yetkililerin katılımıyla düzenlenecek toplantıda gençlik politikaları üzerine karşılıklı istişarede bulunacaklarını ifade eden Terzi, toplantıya TGSP Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın da katılacağını bildirdi.

Belediyenin çalışmaları ve Genç Denizli hakkında heyettekilere bilgi veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, kurum olarak platformun çalışmalarına katkı sunacaklarını belirtti.

Toplantıya desteklerinden dolayı Zolan'a teşekkür eden Terzi, daha sonra Denizli Gönüllü Teşekküller Platformu (DGTP) Başkanı Erdal Otçu ile görüş alışverişinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER