Tıkıroğlu Şirketler Grubu’ndan 17. geleneksel iftar yemeği

Tıkıroğlu Şirketler Grubu tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeğinin 17’ncisi, Honaz İlçesi’ne bağlı Gürlek Mahallesi’nde bulunan şirket binası önünde yapıldı.

Tıkıroğlu Şirketler Grubu’ndan 17. geleneksel iftar yemeği

Tıkıroğlu Şirketler Grubu tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeğinin 17’ncisi yapıldı. Honaz İlçesi’ne bağlı Gürlek Mahallesi’nde bulunan şirket binası önünde yapılan iftar yemeğine; Tıkıroğlu ailesinin yanı sıra Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, MHP İl Başkanı Yusuf Garip, MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Tıkıroğlu Şirketler Grubu çalışanları ve aileleri ile mahalle halkı katıldı.

İftar öncesi açıklama yapan Tıkıroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Tıkıroğlu; “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimize 2 yıl ara vermek zorunda kalmıştık. Bugün 17’incisini gerçekleştiriyoruz. Ben buralıyım. Aynı zamanda köylülerimizle, akrabalarımızla bir arada olmaktan mutluyum. Burada çalışan arkadaşlarımızla aileleriyle birlikte böyle mübarek bir günde kaynaşmak, insana huzur veriyor. Gelenlere de teşekkür ederim” dedi.

“TIKIROĞLU AİLESİ, DENİZLİMİZİN KÖKLÜ AİLELERDEN”

MHP İl Başkanı Yusuf Garip ise şunları kaydetti: “Denizliminizin önemli iş insanlarından Sayın Süleyman Tıkıroğlu, yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Tıkıroğlu Şirketler Gurubu’nun bünyesinde faaliyet gösteren diğer şirketlerle beraber uzun süredir şehrimize hizmet vermekte, şehrimize istihdam sağlamakta. Tıkıroğlu ailesi, Denizlimizin köklü ailelerden biri. Bu ailemizin ve şirketimizin ev sahipliğinde Ramazan-ı Şerif’in manevi ikliminde yapılan iftarda burada bulunmanın onur ve gururunu yaşıyorum. Geleneksel hale gelen Tıkıroğlu ailesinin iftarı sebebiyle kendisine, Tıkıroğlu ailesine ticari yaşamında başarılar diliyorum.”

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Pamukkale Belediye Meclis Üyemiz Erkan Tıkıroğlu’nun sahip olduğu aile işletmesi olan Tıkıroğlu Beton’un gerçekleştirdiği iftar yemeğindeyiz. Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum. Cenab-ı Hakk’ın bu hayrı kabul etmesini yürekten diliyorum. Hepimize bolluk, bereket ve sağlık dolu günler temenni ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER