TIKIROĞLU'NDAN BAŞKAN ŞEVKAN'A ZİYARET

TIKIROĞLU'NDAN BAŞKAN ŞEVKAN'A ZİYARET

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Denizli Belediye eski Başkanı Ziya Tıkıroğlu ve beraberindekileri ağırladı.

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Denizli Belediye eski Başkanı Ziya Tıkıroğlu ve beraberindekileri ağırladı. Ziyarette Tıkıroğlu, Başkan Şevkan'a kendi kitaplarını hediye etti.
Ziyarete katılan misafirler adına Acıpayam Belediyesi Şeref Defteri’ni  görüş ve düşüncelerini yazan Tıkıroğlu, Başkan Şevkan ve çalışma arkadaşlarına başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şevkan, “Belediye Başkanlık makamımızı nazik ziyaretleri ile bizleri onurlandıran Denizlimizin önceki dönemlerinde Belediye Başkanlığı yapmış çok değerli büyüğümüz Ziya Tıkıroğlu başkanımız nezdinde, Denizlimize emeği geçmiş İnşaat Mühendisi Fazıl Dağdelen, Esnaf Yurdal Danışman, İşletmeci Musa Kazım Manasır,Mimar Yüksel Kaşıkçı,emekli öğretmen Mümtaz Marım ve Serinhisar-Yatağan önceki dönem belediye başkanımız Tuncer Tunçbilek'e teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamlarında uzun ömürler diliyorum” dedi.
 

 

 HABER MERKEZİ 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER