Tıkıroğlu’nun 15’inci Geleneksel İftar Yemeği yapıldı

Denizli’nin inşaat sektörünün öncü firmalarından Tıkıroğlu Şirketler Grubu’nun, geleneksel ‘İftar Yemeği’ etkinliğinin bu yıl 15’inci yapıldı. İftar yemeğine, yaklaşık 3 bin 500 kişi katıldı.

Tıkıroğlu’nun 15’inci Geleneksel İftar Yemeği yapıldı

Denizli’nin inşaat sektörünün öncü firmalarından Tıkıroğlu Şirketler Grubu’nun, 15. Geleneksel İftar yemeği yapıldı. İftar yemeğine; yaklaşık 3 bin 500 kişi katıldı. Honaz İlçesi’ne bağlı Gürlek Mahallesi’nde yapılan iftar yemeğine; AK Parti Grup Başkan vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP Büyükşehir Belediye Meclis Grup Başkan vekili Yusuf Garip, Akça Şirketler Topluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akça, AYSİAD Başkanı Mahmut Çatlık, CHP Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek, Tıkıroğlu Şirketler Grubu çalışanları, Gürlek Mahallesi sakinleri, Tıkıroğlu Ailesi’nin yakınları, dostları, akrabaları ve müşterileri katıldı.

Tuncay Tıkıroğlu, Ali Tıkıroğlu, Erkan Tıkıroğlu,  Ahmet Tıkıroğlu

“BİRBİRİMİZİ UNUTMAMIŞ OLUYORUZ”

Tıkıroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Tıkıroğlu, DRT Denizli ve Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Tıkıroğlu Şirketler Grubu olarak 15 yıldan beri iftar programını devam ettiriyoruz. Ben Gürlekliyim. Burada köylülerimizle birlikte, çalışan personelimizle, ailesiyle bir arada olmak beni mutlu ediyor. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutlarım. Biz iftarı bir restoranda versen bu ortamı bulamazsın. Ama biz burada 15 yıldan beri gelenek ve göreneklerimizi hayırlı ve mübarek günde bir araya gelmekten çok mutluluk duyuyorum. Aynı zamanda görmediğimiz arkadaşlarımızı görüyoruz; birbirimizi unutmamış oluyoruz. Bunun güzel tarafı da budur. Herkese hayırlı ramazanlar, hayırlı bayramlar diliyorum. Denizlispor içinde başarılar dilerim. İnşallah bundan sonra da bu şekilde devam eder.”

Tuncay Tıkıroğlu,  Ayşenur Tıkıroğlu, Özlem Tıkıroğlu, Erkan Tıkıroğlu

“İFTAR GELENEĞİNİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Tıkıroğlu Şirketler Grubu Başkan Yardımcısı ve MHP Pamukkale Belediye Meclisi Üyesi Erkan Tıkıoğlu ise, “Bu mübarek günde şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimiz anneler gününü kutluyorum. Tıkıroğlu Şirketler Grubu ailesi olarak 33 yıldır Denizli’ye hizmet vermekteyiz. Bu sene 15’incisini düzenlediğimiz geleneksel iftar yemeğinde eş, dost, akrabalarımız, firma çalışanlarımız, müşterilerimiz ile birlikteyiz. Allah gelecek ramazanlarda da bize iftar vermeyi nasip etsin. Buraya katılarak bizi onurlandıran herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan

Ali Akça, Hüseyin Akça, Halil Karabuğa, Selman Karabuğa

Ümmü Tıkıroğlu,  Ali Tıkıroğlu,  Tuncay Tıkıroğlu,  Süleyman Tıkıroğlu, Erkan Tıkıroğlu, Gülsüm Tıkıroğlu

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER