TİNERLE SOBA YAKARKEN AĞIR YARALANDI; 17 GÜNLÜK YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

TİNERLE SOBA YAKARKEN AĞIR YARALANDI;  17 GÜNLÜK YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Denizli'nin Pamukkale İlçesi’nde, iş yerindeki sobayı tinerle yakmaya çalışan Hüseyin Karahan, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Karahan, tedavi gördüğü hastanede, 17 gün sonra hayatını kaybetti.

Olay, 21 Kasım günü Denizli’nin Pamukkale İlçesi Akhan Mahallesi'ndeki bir lojistik şirketine ait iş yerinde meydana geldi. Sabah saatlerinde iş yerine gelen ve ısınmak için sobayı yakmaya çalışan Hüseyin Karahan, sobaya önce odun attı, daha sonra tenekede bulunan tineri dökmeye başladı. Karahan, sobayı çakmakla yakmaya çalıştığı sırada, büyük bir gürültüyle parlama meydana geldi. Parlama nedeniyle çıkan yangında, Hüseyin Karahan, ağır yaralandı. İş arkadaşlarının ihbarı üzerin olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri yangını söndürürken, sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından Hüseyin Karahan’ı, devlet hastanesine kaldırdı. 

AMBULANS HELİKOPTERLE İSTANBUL’A SEVK EDİLDİ
Vücudunun çeşitli yerlerinde ve yüzünde yanıklar meydana gelen Hüseyin Karahan, önce Denizli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Karahan, vücudunda ağır yanıkların meydana gelmesi nedeniyle Sağlık Bakanlığı'nın ambulans helikopteri ile İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Bölümü’ne sevk edildi. Burada tedavi altına alınan Karahan, doktorların tüm çabasına rağmen 17 gün sonra hayatını kaybetti. 

PARLAMA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA
Öte yandan Karahan’ın tinerle sobaya tutuşturduktan sonra alevler içinde kalma anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Hüseyin Karahan, memleketi Denizli'nin Çal İlçesi Süller Mahallesi’nde toprağa verildi. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221