TKDK ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANINA ÇIKTI

TKDK ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANINA ÇIKTI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK)  Denizli İl Koordinatörlüğü IPARD II Programı Üçüncü Başvuru Çağrı İlanına çıktı. Çağrıda; ‘Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar’ ile ‘Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme’ tedbirlerinden başvurular kabul edilecek.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK)  Denizli İl Koordinatörlüğü IPARD II Programı Üçüncü Başvuru Çağrı İlanına çıktı. Konu ile ilgili açıklama yapan TKDK Denizli İl Koordinatörü Murat Kar “IPARD II Programının üçüncü çağrı ilanına çıkmış bulunmaktayız. Uzun süredir beklediğimiz bu çağrıdan tüm Denizlili yatırımcılarımızın faydalanmaları için yatırımcılarımızdan hızlı davranmalarını istiyoruz. Başvurular hakkında detaylı bilgiler ve başvuru kurallarının yer aldığı Başvuru kuralları için, Başvuru Çağrı Rehberleri (versiyon 3.0) Kurumumuzun resmi internet adresinden (www.tkdk.gov.tr) ve il koordinatörlüklerinden temin edilmelidir. Ayrıca, bu başvuru çağrı döneminde Kurumumuz tarafından yapılacak ilave duyuru ve bilgilendirmeler de bu çağrı ilanı kapsamında dikkate alınmalı ve söz konusu duyuru ve bilgilendirmeler, kurumumuzun resmi internet adresinden (www.tkdk.gov.tr) takip edilmelidir. Ayrıntılı bilgi için tüm yatırımcılarımızı kurumumuza davet ediyoruz” dedi.

Üçüncü Başvuru Çağrı İlanı kapsamındaki alanlar hakkında bilgiler veren Kar, “’Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar’ ile ‘Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme’ tedbirlerinden başvurular kabul edilecektir. Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme (302) tedbiri için;12.02.2018 Pazartesi günü saat 09:00’dan itibaren online sistem üzerinden gerçekleştirilecek başvurular 12.03.2018Pazartesi günü saat 21:00’a kadar, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar (101) tedbiri için; 01.03.2018 Perşembe günü saat 09:00’dan itibaren online sistem üzerinden gerçekleştirilecek başvurular ise 02.04.2018 Pazartesi günü saat 21:00’a kadar yapılabilecektir. Online sistem üzerinden yapılan başvurulara ait dosyaların TKDK Denizli İl Koordinatörlüğü’nden son teslim tarihine kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Proje dosyalarının son teslim tarihleri ise Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme (302) tedbiri için 15.03.2018 Perşembe günü saat 18:00, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar (101) tedbiri için 05.04.2018 Perşembe günü saat 18:00’dır” diye konuştu. 

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211