TOBB ORTAOKULU’NA BİN FİDAN DİKİLDİ

TOBB Ortaokulu’nda düzenlenen fidan dikim töreninde okul bahçesine yaklaşık bin fidan, Denizli Valisi Hasan Karahan, Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, öğretmenler ve öğrenciler tarafından dikildi.

TOBB ORTAOKULU’NA BİN FİDAN DİKİLDİ

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Merkezefendi Kaymakamlığı İşbirliğiyle, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında eğitim hayatına başlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ortaokulu’nda fidan dikim töreni düzenlendi. Törene; Denizli Valisi Hasan Karahan, Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Vali Karahan, Kaymakam Uslu, Müdür Oğuz, öğretmenler ve öğrenciler ellerine kazma kürek alarak okul bahçesine bin adet fidan dikti.

 “FİDAN DİKİM FAALİYETLERİMİZİ BAŞLATTIK”

Etkinliğe dair açıklamalarda bulunan Denizli Valisi Hasan Karahan; “Okulumuzu bu sene eğitim-öğretime aldık. 525 öğrencisiyle pırıl pırıl, güzel bir okulumuz. Okulumuzun eğitim-öğretime yeni başlaması çevre düzenlemesindeki eksiklikleri de ortaya çıkarmaktaydı. Fidan dikim faaliyetlerimizi de burada başlattık. Güzel ve anlamlı bir çalışma oldu. Hayırlı olsun” dedi. 

 “ÇOCUKLARIMIZ AĞAÇ SEVGİSİYLE EĞİTİM GÖRECEK”

Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu ise şunları aktardı: “Okulumuzun yapımında emeği geçen TOBB’a teşekkür ediyoruz. Okulumuzun bahçesini de ağaçlandırdık. Çocuklarımız daha güzel bir ortamda, ağaç sevgisiyle eğitim görecekler. Hem okulumuz hem de bahçemiz hayırlı olsun” diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA- SERDAR KİRİŞ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER