Torun İbrahim Tefenlili sünnet oldu

Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili adını taşıyan torunu İbrahim Tefenlili’nin sünnet oldu. Torun Tefenlili için sünnet düğününü yapıldı. Denizli Kültür Sitesi’nde yapılan sünnet düğününe; iş, siyaset dünyasından birçok isim katıldı.

Denizli Ticaret Borsası (DTB) Başkanı İbrahim Tefenlili’nin adını taşıyan torunu İbrahim Tefenlili sünnet olarak erkekliğe adım attı. Pınar ve Veli Tefenlili çiftinin biricik oğulları İbrahim Tefenlili için sünnet düğününü gerçekleştirildi. Denizli Kültür Sitesi’nde yapılan sünnet düğününde Tefenlili ve Ayçan aileleri misafirlerini kapıda karşıladı. Torun İbrahim Tefenlili, at üstünde salona giriş yaptı, Mehteran Takımı gösteri düzenledi. Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan başta olmak üzere siyaset ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

“TORUNUM İBRAHİM’İN EN ÖZEL GÜNÜNDE ONUNLA OLMAKTAN MUTLUYUZ”

Çok heyecanlı olduğunu belirten DTB Başkanı İbrahim Tefenlili; “Bir dede için en büyük mürüvvet torunlarının mutlu anlarını görmektir. Bizler de torunum İbrahim’in en özel gününde onunla olmaktan mutluyuz. İnşallah büyüdüğü zaman düğününü de görmek nasip olur” dedi.

“BUNLAR BİR MÜRÜVVET, GÜZELLİK”

Sünnet düğününe katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “Denizlimize hizmet eden bir kişi olan İbrahim Tefenlili’nin torununun sünnet merasimine teşrif ettik. Bunlar bir mürüvvet, bunlar bir güzellik. Arzu eden herkese Allah bu güzellikleri yaşatsın. Torun İbrahim’e Allah hayırlı, sağlıklı ömürler nasip etsin. Dedesi, babası gibi vatanına, milletine hayırlı bir evlat olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER