'TOYOTA TEST SÜRÜŞÜ VE HAFTA SONU ŞENLİĞİ' YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

'TOYOTA TEST SÜRÜŞÜ VE HAFTA SONU ŞENLİĞİ' YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Toyota Plaza Yarımca ‘Toyota Test Sürüşü ve Hafta Sonu Şenliği’ düzenledi. Etkinliğe katılan vatandaşlara araçlara yoğun ilgi gösterdi.

Toyota Plaza Yarımca ‘Toyota Test Sürüşü ve Hafta Sonu Şenliği’ düzenledi. İki gün boyunca devam eden etkinlik kapsamında araçlar tanıtıldı ve test sürüşleri yapıldı. Farklı modellerdeki araçlar sürücülerin beğenisine sunuldu. Etkinlik hakkında bilgi veren Toyota Plaza Yarımca Satış Müdürü Tolga Yazgın; “Biz bu etkinliği geleneksel hale dönüştürdük. Müşterilerimize araçlarımızı tanıtıyoruz. Test sürüşleri yaptırıyoruz. Vatandaşların ilgisi yoğun olarak Hybrid araçlarımıza. Çünkü geleceğin teknolojisi Hybrid. Dizel araçlar bir zamandan sonra azalacak. Bu sebeple de test sürüşlerinde bu özellikteki araçlarımızı ön plana çıkarıyoruz” dedi.

“ÖZELLİKLE HYBRİD ARAÇLARIMIZDA ÇOK ÖZEL KAMPANYAMIZ VAR”
Satış Müdürü Yazgın kampanyalarla ilgili ise şunları söyledi: “Özellikle Hybrid araçlarımızda çok özel bir kampanyamız var. Müşterilerimiz Hybrid araçlarımızla test sürüşü yaptığı anda anahtar tesliminde 2 bin Lira gibi bir indirim söz konusu. Diğer tüm modellerimizde fiyatlarımız ise oldukça rekabetçi. Sektördeki diğer markalara baktığımız zaman fiyatlarımızın rekabetçi olduğunu görebiliyoruz. Kampanyalarımıza son gaz devam ediyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER