“TÜM KADINLARIMIZI AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA DAVET EDİYORUM”

Partisinin istişare ve değerlendirme toplantısında konuşan AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, “Denizli AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı olarak buradan herkese çağrı yapıyorum. Tüm kadınlarımızı AK Parti İl Başkanlığı’na davet ediyorum. Misafirimiz olun kahvemizi çayımızı için diyorum” dedi.

AK Parti Denizli İl Kadın Kolları tarafından istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Pamukkale’deki bir otelde yapılan toplantıya; Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi ve son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak,  ilçe Belediye başkanları ve partililer katıldı.

Toplantıda Uzman Psikolojik Danışman Naz Yıldırım, ‘İletişim Teknikleri’ konulu eğitim verdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, AK Parti’nin kadın üye ve yönetici sayısı açısından dünyanın en büyük siyasi kadın topluluğu olduğuna vurgu yaptı.  Başkan Dalbudak; “AK Parti siyasetinin ülkemize ve milletimize kazandırmış olduğu yenilikler içerisinde en önemlilerinden biri de kadınlarımızın aktif siyasette daha çok yer almasıdır. Kadınlarımız siyasette olduğu sürece siyasetinin daha başarılı ve naif bir siyaset olacağına inanıyorum. Cumhurbaşkanımız da kadınlarımıza ayrı bir önem veriyor.

Güçlü, özgüveni olan ve siyasete girebilme cesaretini gösterebilmemizi biz kadınlar olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza borçluyuz. Denizli AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı olarak buradan herkese çağrı yapıyorum. Tüm kadınlarımızı AK Parti İl Başkanlığı’na davet ediyorum. Misafirimiz olun kahvemizi çayımızı için diyorum. Hedefimiz kadınlarımızın tamamına ulaşabilmek ve onları AK sevdanın bir parçası yapabilmek. Eğer onlar gelemiyorlarsa biz gideceğiz. Sadece evlerine, değil gönüllerine gireceğiz. Biz yerel seçimlerde canla başla çalışacağız” dedi. Toplantı 2 gün sürdü.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER