TÜM KİTAPLARINI ESKİ OKULUNA BAĞIŞLADI

TÜM KİTAPLARINI ESKİ OKULUNA BAĞIŞLADI

Özel PEV Ortaokulu’ndan geçtiğimiz yıl mezun olan ve eğitimine ABD’de devam eden Alper Canberk, okuduğu tüm kitaplarını Özel PEV Okulları’na bağışladı.

Özel PEV Ortaokulu’ndan geçtiğimiz yıl mezun olan ve eğitimine ABD’nin Newyork Eyaleti’nde bulunan “TheLawrenceville School”da devam eden Alper Canberk, okuduğu tüm kitaplarını Özel PEV Okulları’na bağışladı. Özel PEV Okulları’nın yöneticilerinin ve öğretmen kadrosunun kendisine olan katkısı sebebiyle böyle bir karar aldığını ifade eden Alper, kendinden sonra aynı okulda öğrenim gören arkadaşlarının da okuduğu kitaplardan faydalanmasını diledi. Okumaya ve araştırmaya oldukça ilgi duyan Alper; bu yolla elde ettiği birikimler sayesinde liseyi Amerika’da okumaya hak kazandığını ve tüm öğrencilerin okumaya, araştırmaya yönelmesi gerektiğini vurguladı.

Anlamlı davranışından dolayı Alper Canberk’i plaket ile onurlandıran Pamukkale Eğitim Vakfı Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Mehmet Meder, Alper’in PEV çatısı altında her daim örnek davranışlar sergileyerek kendini çok güzel yetiştirdiğini, mezun olduktan sonra da örnek davranışlar sergilediğini dile getirdi. Alper’in tüm öğrencilere olumlu model olmaya devam ettiğini belirten Özel PEV Okulları Genel Müdürü Pınar Kaya, Alper’e ve onu yetiştiren ailesine teşekkürlerini sundu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER