TÜMSİAD’dan 15 Temmuz Şehitleri için Afrika’ya 3 su kuyusu bağışı

Tüm yurtta ve Denizli’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çeşitli etkinliklere anılırken; Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nden (TÜMSİAD) anlamlı günde anlamlı bir bağışta bulundu. TÜMSİAD yönetimi, ‘Şehitler Anısına’ Afrika ülkeleri gibi ihtiyaç sahibi bölgelerde 3 su kuyusu açılmak üzere Beşir Derneği Denizli Temsilciliği’ne 9 bin Dolar bağışta bulunuldu.

TÜMSİAD’dan 15 Temmuz Şehitleri için Afrika’ya 3 su kuyusu bağışı

Tüm yurtta ve Denizli’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çeşitli etkinliklere anıldı.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD), anlamlı günde anlamlı bir bağışta bulundu.

15 Temmuz 2016 yılında gerçekleşen hain darbe girişiminin 3’üncü yıl dönümünde 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda gerçekleşen ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ programına katılan TÜMSİAD Denizli Şubesi Yönetimi, Şehitler Anısına Afrika ülkeleri gibi ihtiyaç sahibi bölgelerde 3 su kuyusu açılmak üzere; Beşir Derneği Denizli Temsilciliği’ne 9 bin Dolar bağışta bulundu. Konuya ilişkin TÜMSİAD Denizli Şube Yönetimi’nden yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Milli iradenin tarihi zaferinin üçüncü yıl dönümünde 15 Temmuz ruhunun yaşatılması ve o gece olanların unutulmaması için 15 Temmuz Şehitlerimiz anısına 3 adet su kuyusu bağışında bulunarak tarihe not düşmek istedik. 15 Temmuz 2016 tarihinde aziz milletimiz hain darbe ve işgal girişimine karşı kahramanca bir direniş göstererek tarih yazmıştır. 250 vatan evladı şehadet şerbetini içmiş ve 2196 kardeşimiz yaralanarak gazilik unvanı almıştır. 15 Temmuz Milli Birlik Günü vesilesiyle TÜMSİAD olarak dualarımızın daima fedakâr gazilerimizle beraber olduğunu belirtiyor, bu destanı yazan milletimize bir kez daha şükranlarımızı sunuyor, bu ruhun yaşatılması için çaba gösteren herkese teşekkür ediyoruz. 15 Temmuz şehitlerimiz başta olmak üzere bütün şehitlerimize Allah Teâlâ’dan rahmet diliyoruz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
UFUK YUMRA
UFUK YUMRA - 3 yıl Önce

DENİZLİ BEŞİR DERNEĞİ BAŞKANI SAYIN KADİR ŞENDUR BEY
DENİZLİ TÜMSİAD BAŞKANI SAYIN KUDRET ATMACA BEY
SİZLERİ KUTLUYORUM BAŞARILAR DİLERİM
NE MUTLU BEŞİR DERNEĞİNE VESİLE OLAN
NE MUTLU TÜMSİAD DERNEĞİNE VESİLE OLAN
TEŞEKKÜR EDERİM

SIRADAKİ HABER