Turan, Görevini Atalay’a Devretti

Öz Orman İş Sendikası Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildikten sonra ‘Genel Mali Sekreterliği’ görevine getirilen Halil Turan, Denizli Bölge Başkanlığı görevini Kenan Atalay’a devretti.

Turan, Görevini Atalay’a Devretti

Öz Orman İş Sendikası Denizli Bölge Başkanlığı’nda görev değişimi yaşandı. Törende, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilerek Genel Mali Sekreterliği görevini üstlenen Denizli Bölge Başkanı Halil Turan, Bölge Başkanlığı görevini Kenan Atalay’a devretti. Törende konuşan Öz Orman İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Halil Turan, çalışma arkadaşlarından ayrılarak Ankara’ya gidecek olmanın hüznünü yaşadığını söyledi. Turan, “İyi ve kötü günlerimiz, mutlu ve mutsuz olduğumuz günler oldu. Bu bir ayrılık değil. Önümüzdeki 4 yıl boyunca da Ankara’da Orman Teşkilatı’na, üyelerimize hizmete devam edeceğim. Bundan sonraki süreçte sendikamızı en iyi şekilde temsil etmek için Ankara’da var gücümle çalışacağım. Bugüne kadar benden desteğini, emeğini esirgemeyen müdürlerimize, şeflerimize ve bilhassa üye kardeşlerime teşekkür ediyorum. Sizlerle çalışmak benim için büyük bir zevkti ama her şeyin bir sonu var. O gün de bugün. Ankara’da bir kardeşiniz olduğunu asla unutmayın” dedi.

“ÇITAYI DAHA DA YÜKSELTECEĞİZ”

1989 yılında Eskere Orman İşletme Müdürlüğü’nde işçi olarak göreve başladığını belirten yeni başkan Atalay, “Sendikamızın değişik organlarında görev aldım. Halil Turan Başkan’ın sendikamızın bugünlere gelmesinde çok büyük emekleri var. Bu süre de başkanımız çıtayı her zaman yükseltti, inşallah biz de bu çıtayı daha yukarılara taşıyacağız. Teslim aldığımız bayrağı daha ilerlerde teslim edip sendikamızı en güzel şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER