TURİZM ELÇİLERİ DENİZLİ'Yİ MOSKAVA'DA TANITTI

TURİZM ELÇİLERİ DENİZLİ'Yİ MOSKAVA'DA TANITTI

52’inci Uluslararası Berlin Turizm Fuarı’nda (ITB) Denizli’yi tanıtan Denizli’nin gönüllü turizm elçileri Colossae Thermal Hotel Genel Müdürü Şeref Karakan ve ekibi, Rusya’ya geçti. Rusya’nın Başkenti Moskova’da düzenlenen MITT Moskova Fuarı’na katılan ekip, fuarın gözdesi oldu.

Rusya'nın en büyük turizm fuarı; MITT Moskova 25. kez kapılarını açtı. 13-15 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayan fuara, Türkiye'den iki bakan katıldı.Türkiye'nin bin 254 metrekarelik stant alanıyla yer aldığı fuarın açılışı; Türkiye'den Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş da katılımıyla gerçekleşti.

DENİZLİ STANDI 2 BAKANI AĞIRLADI
Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenen 52’inci Uluslararası Berlin Turizm Fuarı’nda (ITB) Denizli’yi tanıtan Denizli’nin gönüllü turizm elçileri ColossaeThermal Hotel Genel Müdürü Şeref Karakanve ekibi,Rusya'nın en büyük turizm fuarı MITT Moskova’ya da katılarak stant açtı.Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Turizm Bakanı Numan Kurtulmuşve Moskova Büyükelçisi Hüseyin LazipDiriöz Pamukkale standını ziyaret etti.

İKİ BAKAN KARAKAN’LA GÖRÜŞTÜ
Denizli Turistik İşletmeciler ve Otelciler Derneği girişiminde katilim sağlanan fuarda, Pamukkale standı ile ayrıca ilgilenen Bakan Çavuşoğlu ve Kurtulmuş Denizli’nin gönüllü turizm elçisiColossaeThermal Hotel Genel Müdürü Şeref Karakanile görüştü. Bakan Çavuşoğlu, Rusya ile Türkiye arasındaki ilişkilerin daha da güçleneceği sinyalini verdi.

GAMZE ŞAFAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER