TURİZM ELÇİLERİ HİNDİSTAN'DAN MUTLU DÖNDÜ

TURİZM ELÇİLERİ HİNDİSTAN'DAN MUTLU DÖNDÜ

Hindistan’nın Başkenti Yeni Delhi’de düzenlenen SATTE 2018 Turizm Fuarı’na katılan Denizli’nin fahri turizm elçileri; Colossae Thermal Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu ve Genel Müdür Şeref Karakan, fuar boyunca Hindistan pazarı ile ilgili önemli görüşmelere imza attı. Colossae ekibi; Hindistan’da Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği; DENTUROD adına Denizli ve Pamukkale’yi anlattı.

Hindistan’nın Başkenti Yeni Delhi’de düzenlenen Güney Asya Turizm ve Seyahat Fuarı (SATTE 2018), 31 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında ziyaretçi ve dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırladı. 50 den fazla ülkeden binden fazla katılımcı ve Hindistan'dan 28 eyalet katılımcısı fuardaki yerini aldı. Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, 35 katılımcıyla 364 metrekare alanda “partner ülke” olarak yer aldı ve fuarın ilgi odağı oldu.

Fuarda Türkiye’den katılımcılar arasındaki tek otel ise; Colossae Thermal Hotel oldu. Colossae Thermal Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu ve Otelin Genel Müdürü Şeref Karakan, SATTE 2018 Fuarı’ndaki yerini aldı. Pamukkale ve Denizli fotoğraflarının bulunduğu stant, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Denizli’nin fahri turizm elçileri, Hindistan pazarı ile ilgili önemli görüşmelere imza attı.

Colossae Thermal; Hindistan’da Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği; DENTUROD adına Denizli ve Pamukkale’yi temsil etti. Fuarın gözdesi konumunda olan Denizli Standı’na; Hindistan Büyükelçisi Şakir Özkan Torunlar, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ziya Taşkent ve THY Genel Müdürü Özer Güler konuk oldu. Standı ziyaret eden heyet; turizmci işadamı Abdurrahman Karamanlıoğlu ve Genel Müdür Şeref Karakan’dan Pamukkale, Denizli ve bölgedeki oteller ile turizm aktiviteleri hakkında bilgiler aldılar.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER