“Turizmcilere sahip çıkmalarını istiyoruz”

Colossae Termal ve Ramada Ankara Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu, “Amirlerimizden biz turizmcilere sahip çıkmalarını istiyoruz. Onlar bizlere sahip çıkacaklar ki biz de onlardan aldığımız güçle daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Colossae Termal ve Ramada Ankara Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu, pandemi döneminin ardından Denizli’deki turizmi değerlendirdi. Otellerin dolmaya başladığını ifade eden Karamanlıoğlu; “Pandemi sonrası istediğimiz doluluk oranlarına henüz ulaşamamış olsak da biz turizmciler, misafirlerimize en iyi imkanlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Uzakdoğu henüz sınırları tam anlamıyla kaldırmış değil. Endonezya’dan, Güney Amerika’dan ve Hindistan’dan gelen müşterilerimiz var. Yerli misafirlerimiz de okulların tatil olmasıyla yeni yeni gelmeye başladı. Yerli turistin seçici olması lazım. Çünkü fiyatlarımızda bizim isteğimiz dışında artışlar oldu. Bundan bütün sektörler ve ürünler olumsuz etkilendi. Denizli’ye en uygun şekilde hizmet verme devam ediyoruz. Fiyatlandırmaları da en makul şekilde yapmaya çalışıyoruz” dedi.

“MİYONFEST DENİZLİ’NİN TANITILMASINA KATKI SAĞLADI”

Colossae Termal Otel’de ve 27-29 Mayıs tarihleri arasında yapılan Milyonfest hakkında da konuşan turizmci Karamanlıoğlu; “Milyonfest’in otelimizin bahçesinde düzenlenmesi, Denizli’nin tanıtımında çok faydalı oldu. Buraya çok sayıda genç geldi. İlk gün yağmur nedeniyle çoğu kişiyi otelimizde misafir ettik ve ihtiyaçlarını giderdik. Birçoğu da ‘Denizli’de nerelere gidebiliriz?’ diye sordu. Ben Buldan gibi güzel ilçelerimizi önerdim. Denizli merkezde gidilecek restoranları söyledim. Denizli’nin her köşesi çok güzel. Bu festival Denizli’nin tanıtılması için büyük katkı sağladı” şeklinde ifade etti.

“SAHİP ÇIKMALARINI İSTİYORUZ”

En iyi hizmet vermeye çalıştıklarını belirten Karamanlıoğlu, şunları kaydetti: “Gelen misafirler otelimizi çok beğeniyor. İnternetten görüp geliyorlar ve bize teşekkür ediyorlar. Avrupa’daki otellerden daha zengin mutfağımız var. Hijyen bakımından otelimizi çok beğeniyorlar. Termal sularımız çok avantajlı. Özellikle tedavi için çok tercih ediliyor. Organik ürünlerimizi ekiyoruz ve misafirlerimize sunuyoruz. Park yerlerimizi geliştirdik. Gelenler çok memnun. Türkiye’nin hiçbir otelinde olmayan helikopter pistimiz var. Bu imkanlarla Denizli’ye hizmet ediyoruz. Amirlerimizden biz turizmcilere sahip çıkmalarını istiyoruz. Onlar bizlere sahip çıkacaklar ki biz de onlardan aldığımız güçle daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2022, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER