TÜRK SAĞLIK-SEN'DE 'KURŞUNLUOĞLU' GÜVEN TAZELEDİ

TÜRK SAĞLIK-SEN'DE 'KURŞUNLUOĞLU' GÜVEN TAZELEDİ

Türk Sağlık-Sen Denizli Şubesi 6. Olağan Kongresi yapıldı. Seçime tek liste halinde katılan mevcut Başkan Rayif Kurşunluoğlu, 104 delegenin tamamının oylarını alarak güven tazeledi.

Denizli Deda Düğün Salonları’nda gerçekleştirilen kongreye tek liste halinde katılan mevcut başkan Rayif Kurşunluoğlu, güven tazeledi. 104 delegenin katıldığı kongrede Kurşunluoğlu, “sağlık sektöründe çalışan arkadaşlarımızın haklarını sonuna kadar savunacağız” dedi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından oluşturduğu yönetim kurulu ile güçlü bir mesaj veren Kurşunluoğlu, büyük bir destekle yeniden başkanlığa seçilmenin mutluluğunu doyasıya yaşadı. Denizli Sağlık Sen Denizli Şube Başkanı Rayif Kurşunluoğlu’nın başkanlığında yeni yönetim Ali İhsan Öztürk, Şaban Karaman, Adil Aksoy, Mehmet Özkaynak, Zuhal Dede Sarıoğlu ve Kaan Okur’dan oluştu.

“İŞİMİZİ AYNI CİDDİYETLE YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Kendisini destekleyen tüm üyelere teşekkür eden Başkan Kurşunluoğlu, “Denizli Sağlık-Sen Denizli Şubesi’nde seçimimizi gerçekleştirdik. Heyecanlı bir şekilde kongremizi gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu güne kadar nasıl yaptıysak, bugünden sonrada aynı ciddiyetle yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLARIN HAKLARINI KORUYACAĞIZ”
Sağlık sektöründe çalışan arkadaşlarımızın haklarını korumaya ve gözetmeye çalışacağız şeklinde sözlerine devam eden Başkan Kurşunluoğlu, “ Arkadaşlarımızın haklarını korumak için elimizden geleni yapacağız. Bürokraside daha fazla olmaya çalışacağız. Bizlerde sağlık sektöründe çalışan arkadaşlarımızdan destek bekliyoruz. Onlar bizimle beraber olurlarsa masaya oturduğumuzda daha güçlü olabiliriz. Döner sermayenin emekliye yansıtılması, sağlıksız işlerin sona ermesi ve ek kontenjanların arttırılması gibi konularda daha ciddi adımlar atmaya çalışacağız” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT-DOĞNA AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221