TURKCELL, DİJİTAL DENEYİMİNİ DENİZLİLİ KOBİ'LERLE BULUŞTURACAK

TURKCELL, DİJİTAL DENEYİMİNİ DENİZLİLİ KOBİ'LERLE BULUŞTURACAK

 Turkcell’in ana desteğiyle bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın odağı; ‘dijitalleşme’ olacak. Toplantılar süresince dünyanın ilk dijital operatörü olan Turkcell, edindiği bilgi birikimi ve tecrübelerini KOBİ’lerle paylaşacak. Buluşmaların ilki 28 Kasım’da Denizli’de başlayacak.
Türkiye’nin dijitalleşmesi yolunda en önemli parçalardan biri olan KOBİ’lerin, işlerini dijital dünyaya tam ve eş zamanlı olarak entegre edebilmesi amacıyla yola çıkan Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın üçüncü sezonu Turkcell’in ana desteğiyle başlıyor. Odağı; ‘dijitalleşme’ olan toplantılarda, Endüstri 4.0, dijital ekonomi ve güvenlik, akıllı ödeme sistemleri, akıllı tarım uygulamaları, IoT gibi konular ele alınacak.

TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI’NIN İLKİ DENİZLİ’DE
Her biri alanından uzman konuşmacıların dijital deneyimlerini KOBİ’lerin temsilcileriyle paylaşacağı Türkiye Teknoloji Buluşmaları, 2017 ve 2018 yılı boyunca sürecek. Toplantılar dizisinin ilki 28 Kasım’da Denizli’de gerçekleşecek. Ardından Tekirdağ, Samsun, Gaziantep, Ankara, Antalya, Adana ve Kayseri’de toplantılar yapılacak.

“DİJİTALLEŞMENİN YOLU KOBİ’LERDEN GEÇİYOR”
Türkiye Teknoloji Buluşmaları’yla ilgili konuşan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, şunları söyledi: “Türkiye’nin dijitalleşmesinde en önemli itici güç olarak KOBİ’leri görüyoruz. Dünyanın ilk dijital operatörü olarak bu süreçte edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi KOBİ’lerimizle paylaşmayı bir sorumluluk olarak kabul ediyoruz. KOBİ’lerimizin dijitalleşme süreçlerini ne kadar hızlı tamamlarsak Türkiye’nin de dijitalleşmesine o kadar hızlı katkı sağlamış oluruz.  KOBİ’lerimizin dijital hale gelmesi aynı zamanda, uluslararası alanda rekabet güçlerini ortaya çıkarmamız açısından da büyük önem taşıyor. Bu anlamda KOBİ’lerimizin yoğun olarak bulunduğu Anadolu illerinde düzenleyeceğimiz toplantıları çok önemli buluyoruz. KOBİ’lerimizi bu toplantılara katılmaya ve dijitalleşmenin bir parçası olmaya davet ediyoruz.”

YİŞ, KONUŞMACI OLARAK KATILACAK
Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın ilk durağı olacak Denizli’de, Turkcell Stratejik Odaklı Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, ‘Dijital Dünyada Pazarlamanın Yeni Kuralları’ başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek. Yiş, dijitalleşmeyle birlikte müşterilerin değişen ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümlerle ilgili deneyimleri KOBİ’lerle paylaşacak.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221