TÜRKİYE TANGO ŞAMPİYONLARI PAHOY-TUANA İLE DENİZLİ'DE

TÜRKİYE TANGO ŞAMPİYONLARI PAHOY-TUANA İLE DENİZLİ'DE

Acedamia Del Tango İstanbul Tango eğitmenleri, son iki yılın Türkiye Şampiyonları ve Avrupa finalistleri Selçuk Atalay-Müge Üner çifti, PAHOY ve TUANA Dans Stüdyosu öncülüğünde Denizli’ye geldi. Forum Çamlık Down Town’daki yaklaşık 100 kişinin katıldığı milongada izleyenleri adeta büyüledi.

PAHOY ve TUANA Dans Stüdyosu, TANGOİZM Denizli ile Denizli’deki ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Acedamia Del Tango İstanbul Tango eğitmenleri, son iki yılın Türkiye Şampiyonları ve Avrupa finalistleri Selçuk Atalay-Müge Üner çifti geçtiğimiz günlerde Sümerpark’da düzenlenen Tango workshop’un, ardından Forum Çamlık Down Town’daki yaklaşık 100 kişinin katıldığı milongada izleyenleri adeta büyüledi. Gündüz derslere katılan tangocular, akşamında da öğrendikleri figürleri ustalıkla sergilediler.

Denizli’deki dans severler de tangocuları hayranlıkla izlediler. Gecenin sonunda TUANA Dans’dan Dilek Semerci, TANGOİZM Denizli’den Mehmet Lütfi Elmas, Müge-Selçuk çiftine muhteşem gösterileri için çiçek ve hediye takdim etti. Gecede konuşan PAHOY Başkanı Deniz Semerci, “Başta Müge-Selçuk çiftine böyle bir gece yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Bu tarz organizasyonlar devam edecek. Pazartesi akşamları Casa Bianca’da gerçekleştirilen milongalara herkes davetlidir” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221