'TÜRKİYE'DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYORUM'

'TÜRKİYE'DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYORUM'

Bağımsız Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar DRT Denizli Haber’in konuğu oldu. Denizli ile ilgili projelerini anlatan Tatar; “Bağımsız bir aday olarak ve projeleriyle ön plana çıkarak belki de Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyorum” dedi.

Bağımsız Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar DRT Denizli Haber’in konuğu oldu. Denizli ile ilgili projelerini anlatan Tatar; “Bağımsız aday olduğumu 4 ay önce basın yoluyla açıkladım. 4 aydan beri ilgiye baktığım zaman; ben bağımsız bir aday olarak ve projeleriyle ön plana çıkarak belki de Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyorum. Denizli’yi bırakın Türkiye’de yerel yöneticilerin projelerine baktığınız zaman 50 yıl sonraya yönelik projeler olduğunu göremezsiniz. Benim projelerim Denizli’nin 20, 50 ve 100 yıl olmak üzere geleceğini düşünerek planladığım projelerdir. Güncel projeler düşünürsek çağdaş medeniyetler seviyesinin ötesine geçemeyiz. Ben geçmeyi düşünüyorum.  En az 35 tane projem var. Hepsi de Denizli’yi çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine taşıyacak projeler” dedi.

 “OCAK 2018’DE SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAĞIM”
2018 yılı Ocak ayı içerisinde seçim çalışmalarına başlayacağını duyuran Tatar; “Halkımızın projeleriyle dikkat çeken adayları önemsediklerini görüyorum. Bağımsız aday olmamla ve ortaya koyduğum projelerle yoğun bir ilgi görüyorum. Halkımız adalet istiyor. En geç 2018 yılı Ocak ayı içerisinde, alfabetik sıraya göre seçim çalışmalarıma başlayacağım. Halkla iç içe olacağım. Projelerimi anlatacağım. Onların sorunlarını dinleyeceğim. Onların söylemlerine göre tekrar projeler oluşturacağım. Sunacağım projeler kendi vizyonumu katarak oluşturduğum projeler. Halkı dinledikten sonra daha yoğun projelerin çıkacağını düşünüyorum.  Projeler kitapçığımı hazırlatıyorum. Halkımızın kime oy vereceğini iyi bilmesi gerekiyor. O nedenle kitapçıklarda özgeçmişime de yer verdim” diye konuştu.

“DENİZLİ BU SEÇİMDE TARİH YAZACAK”
“Ben inanıyorum ki Denizli bu seçimde tarih yazacak” diyen Tatar sözlerinin devamında ise; “Hangi parti kazanırsa kazansın sıradan bir seçimdir. Denizli’yi çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine taşıyacak projelerle ortaya çıkan bağımsız bir adayın kazanması demek, dünyaya adını duyurması demektir. Bu Denizli halkının bilinçlendiğini gösterir. Batı’da ‘bağımsız aday seçimleri kazanamaz’ algısı var. Denizli bu algıyı yıkacak” ifadelerini kullandı.

 

PINAR ÇANKAYA

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER