TÜRKİYE’DE İLK OLACAK, DENİZLİ’DE ‘ANNE VE ÇOCUK FESTİVALİ’ YAPILACAK

Denizli'de bu yıl birincisi düzenlenecek Anne ve Çocuk Festivali Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantıyla tanıtıldı.

TÜRKİYE’DE İLK OLACAK, DENİZLİ’DE ‘ANNE VE ÇOCUK FESTİVALİ’ YAPILACAK

B&E Store organizasyonunda Türkiye’nin ilk Anne ve Çocuk Festivali Denizli Büyükşehir Belediyesi EGS Fuar Alanı’nda yapılacak. 6-9 Eylül tarihleri arasında yapılacak şenlik öncesinde, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan festivalin Organizatörü Özlem Gökalp, “Birçok şenlikler ve eğlenceler çocuk şenliğindeki yerini alacak. Annenin ve çocuğun birleştiği bir festival olacak. İçerik sadece anne ve çocuğa yönelik... Alışveriş stantların olduğu bir festival gerçekleştireceğiz. Türkiye ve Denizli’de tek olması beni çok mutlu ediyor” dedi.

EGS’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Birçok anne ve çocuklarına yönelik eğlence ve yarışmaların düzenleneceği etkinliğin 6 Eylül'de başlayacağını belirten Gökalp, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezine herkesi davet ettiklerini ifade etti. Çocuklar için defileler olacağını ifade eden Gökalp, “Çocuklar için her şey düşünüldü. Okulların açılması nedeniyle kırtasiye malzeme satışı da olacak. Ekibim ve arkadaşlarımla çok büyük bir çalışma gerçekleştirdik. Umarım hayalimiz düşlediğimiz gibi sonuçlanır” ifadelerini kullandı.

100 BİN KİŞİNİN GELMESİ BEKLENİYOR
Gökalp, yaklaşık 100 bin kişinin festival alanına gelmesini beklediklerini anlatarak, "Annenin ve çocuğun birleştiği bir festival olacak. 6-9 Eylül'de yapılacak. Dört gün boyunca konserler verilecek. 204 firmayla beraber katılımcılarımız eğlenceli dakikalar yaşayacak." dedi. Etkinlikte brokoli yeme ve emekleme yarışmalarının düzenleneceğini dile getiren Gökalp, annelerin çocuklarıyla birlikte güzel vakit geçireceğini kaydetti.

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER