TÜRKONFED Bodrum’da toplandı

Türk Girişim İş Dünyası Konfederasyonu’nun Strateji Toplantısı, Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu ile Bodrum Esnaf ve Sanayi İş İnsanları Derneği’nin ev sahipliğinde Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yapıldı.

TÜRKONFED Bodrum’da toplandı

Türk Girişim İş Dünyası Konfederasyonu’nun (TÜRKONFED) Yürütme Kurulu Strateji Toplantısı ‘Yeni Dönem Yeni Ufuklar Vizyon Belgesi’ ışığında Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yapıldı.

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) ile Bodrum Esnaf ve Sanayi İş İnsanları Derneği (BESİAD) ev sahipliğinde 2 gün süren toplantıya; TÜRKONFED Başkanı Orhan Turan, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı ve GESİFED Başkanı Oktay Mersin, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve GESİFED Başkan Yardımcısı Hakan Urhan, GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve BESİAD Başkanı Engin Ali Kaplan ile üyeler katıldı.

Toplantıda TÜRKONFED’in 2018-2021 Stratejik Odaklarının gözden geçirilmesinin ardından yeni dönem stratejileri üzerine çalışmalar yapıldı.

Toplantının ikinci günü GESİFED Başkan Yardımcısı İ. Okan Konyalıoğlu, GESİFED Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Özlem Köseoğlu, GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erişkin’in de katılımları ile yangın bölgesi ziyareti yapıldı. Bodrum Mazı'da çok fazla hasar gören ve restoranı aktif hale getirerek faaliyetini sürdürmeye çalışan bir pansiyonda öğle yemeği yendi. Yapılan çalıştayda yangın süreçlerini de kapsayan iklimi krizi çalışmaları gibi projelerin yanında ülkenin ekonomik ve sosyal kalkınmasına yönelik proje ve çalışmalar da ele alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER