TÜRKONFED’in 7’nci eğitimi, Denizli’de yapılacak

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve UNDP iş birliğinde, 30 banka ve e-para kuruluşunun desteği ile hayata geçirilen ‘İşimi Yönetebiliyorum Projesi’nin 7’inci eğitimi, Denizli Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) ev sahipliğinde 13-14 Mart tarihlerinde Denizli’de düzenlenecek.

TÜRKONFED’in 7’nci eğitimi, Denizli’de yapılacak

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliği ve toplamda 30 banka ve e-para kuruluşunun desteği ile hayata geçirilen ‘İşimi Yönetebiliyorum Projesi’nin 7’inci eğitimi, 13-14 Mart tarihlerinde Denizli’de gerçekleştirilecek. KOBİ’lerin uluslararası rekabet güçlerini artırmak ve faaliyetlerini dijital ortama taşımaları için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazanmalarına destek olmak amacıyla hayata geçirilen proje ile 3 yılın sonunda 18 ilde 3 bin KOBİ’ye ulaşılması hedefleniyor. Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) ev sahipliğinde Park Dedeman Denizli'de gerçekleştirilecek eğitimde, finansal disiplini sağlamak için gereken bilgilerin yanı sıra hızla gelişen ve dijitalleşen ticaret dünyasına adapte olmayı sağlayacak yöntemler Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyelerinin yanı sıra konuk konuşmacılar tarafından anlatılacak.  

Eğitim; 13 Mart’ta, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Ali Eroğlu, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Okan Konyalıoğlu, GESİFED Başkanı Aysun Nalbant’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. “İşimi Yönetebiliyorum Projesi”nin 2 günlük eğitim programı, Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Rekabet Odaklı Kalkınma Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi öğretim üyeleri tarafından hazırlandı. 2020 yılında Denizli’nin ardından Malatya ve Van ile devam edecek olan projenin eğitimi, ülkenin sürdürülebilir kalkınması ve rekabetçiliğine destek veren önemli bir KOBİ Seferberliği Projesi olarak tanımlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER