TÜRMOB Genel Başkan Yardımcısı’ndan DSO’ya ziyaret

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Cemal Yükselen, Denizli Sanayi Odası’nı (DSO) ziyaret etti.

TÜRMOB Genel Başkan Yardımcısı’ndan DSO’ya ziyaret

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Cemal Yükselen ve Denizli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası SMMMO yönetimi, Denizli Sanayi Odası’nı (DSO) ziyaret etti.

DSO Başkanı Müjdat Keçeci ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

2 sene önce DSO, Pamukkale Üniversitesi ve Denizli SMMMO tarafından yürütülen ve Denizli’de faydalanılan istihdam teşviklerinde bir sıçramaya neden olan ‘Kayıtlı İstihdama Tam Destek AB Hibe Projesi’nin konuşulduğu ziyarette, TÜRMOB ve DSO arasındaki işbirliğinin devamı konuşuldu.

Denizli’deki aile şirketleri ile ilgili de bilgi alışverişinde bulunulan görüşme sonrasında Prof. Dr. Yükselen, kendi yazmış olduğu aile şirketlerinin kurumsallaşması ile ilgili kitabını Başkan Keçeci’ye hediye etti.

DSO tarafından meslektaşlarına verilen değer için teşekkür eden Prof. Dr. Yükselen, işbirliklerinin devamı temennisinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211