TUTKOPAR VE KIZILIRMAK ALBÜMLERİNİ TANITTI

TUTKOPAR VE KIZILIRMAK ALBÜMLERİNİ TANITTI

Doğuş Müzik Yapımcılık sanatçıları Şevket İren Kızılırmak ve Şeref Tutkopar, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen basın toplantısında yeni albümlerini tanıttı.

Doğuş Müzik Yapımcılık tarafından piyasaya sunulan TRT sanatçısı Şevket İren Kızılırmak’ın ‘Akkeçinin Ayranı’ albümü ile Şeref Tutkopar’ın ‘Dağların Başındayım’ ve ‘Gel Seninle Gidelim’ albümleri ve Tutkopar’ın oluşturduğu taş plak, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı. Toplantıda konuşan Doğuş Müzik Yapımcılık sahibi İskender Doğan;”Büyük emekler harcayarak çıkardığımız albümler hayırlı olsun. Bu iki sanat çınarının albümlerini yapmak bizlere nasip oldu. Bundan büyük mutluluk duyuyorum. Sanatsever Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’a eserlere verdikleri katkıdan ve sanatçılarımıza verdiği değerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. Doğan’ın konuşmasının ardından sanatçılar kendilerinin özgeçmişlerinden ve albümlerinin hakkındaki düşüncelerinden bahsetti.

DGC’DEN TÜRKÜ SESLERİ YÜKSELDİ
DGC’deki toplantının son anlarında Şeref Tutkopar ve Şevket İren Kızılırmak basın mensuplarına albümlerinden türküleri sundular. Tutkopar ve Kızılırmak’ın eserleri büyük beğeni topladı.

DRT DENİZLİ’YE PLAKET
Türkü şöleninin ardından Doğuş Müzik Yapımcılık sahibi İskender Doğan yaptıkları haberlerle sanatçılara büyük destek olan Denizli medyasına plaket takdim etti. DRT Denizli ve Denizli Gazetesi Haber Koordinatörü Muhammet Karaçay’ın yanı sıra; Denizlidedahaber.com Genel Yayın Yönetmeni Derviş Can Deda, DHA muhabiri Ramazan Çetin, Gazeteci Hasan Durna, Orhan Mıkıroğlu, Nadir Güleç, Vekil Erdağı’na sanatçılar tarafından plaket verildi. 

 

PINAR ÇANKAYA-DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211