Uğur Erdoğan üye ziyaretlerini sürdürüyor

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, odanın 3'üncü Meslek Komitesi’nin üyeleriyle, yapı ve inşaat sektöründeki üyelerini, iş yerlerinde ziyaret etti. Ziyaretlerle ilgili konuşan Başkan Erdoğan, “Bizim hizmet anlayışımızı şekillendiren Denizli Ticaret Odamızın üyelerinin beklenti ve istekleridir. Üyelerimizin görüşleri, o nedenle çok değerlidir. Ziyaretlerimizi kesintisiz sürdüreceğiz” dedi.

Uğur Erdoğan üye ziyaretlerini sürdürüyor

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üye ziyaretlerini kesintisiz sürdürüyor. Odanın 3'üncü Meslek Komitesi’nin üyeleriyle, yapı ve inşaat sektöründeki üyelerini, iş yerlerinde ziyaret eden Uğur Erdoğan, üyelerinin sektörleri, odalarının hizmetleri, projeleri ve faaliyetleri hakkındaki görüşlerini dinledi. Başkan Uğur Erdoğan’a ziyaretlerinde; DTO Meclis Üyeleri Erol Kaya, Mutlu Başaran, Mehmet Oğuzhan Şahan, Mehmet Taştan ile DTO 3'üncü Meslek Komitesi Üyesi Tayyip Yolcu eşlik etti. Uğur Erdoğan, ilk olarak Süreyya İnşaat'ın sahibi Süreyya Kaya ile Kaya Ailesi'ni iş yerlerinde ziyaret etti. DTO’daki faaliyetlerini, projelerini ve hizmetlerini anlatan Uğur Erdoğan, sektörleriyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Başkan Uğur Erdoğan, DTO 3'üncü Meslek Komitesi’nin üyeleriyle ziyaret ettiği Kaya ailesine, ilgileri ve nezaketlerinden dolayı da teşekkür etti. Öte yandan “Üyelerimizle, sektörlerini ve işlerini istişare etmeye devam ediyoruz; iş yerlerinde ziyaret edip dinliyoruz” diyerek, ziyaretinin sebebini de dile getiren Başkan Erdoğan, daha sonra oda üyelerinden AK İnşaat'ın sahibi Ekrem Gündüz'ü de ofisinde ziyaret ederek, hayırlı işler diledi. Sektörleri, odaları ve faaliyetleriyle ilgili önerilerini dinleyen Başkan Uğur Erdoğan, DTO üyesi Gündüz’ün iş yerinden “Candan ev sahipliğinizden dolayı teşekkür ederim” diyerek ayrıldı. Uğur Erdoğan, DTO üyelerinden Yapı Kaya İnşaat'ın sahipleri Mehmet Emin Kaya ve Bilal Kaya kardeşleri de iş yerlerinde ziyaret etti; işlerini, sektörleri ile odalarının hizmetlerini istişare etti ve çalışmaları hakkındaki düşüncelerini dinledi.

“Birbirini tamamlayıcı aile şirketlerinin yolu açık”

Başkan Uğur Erdoğan, aynı sektörde yer alan DTO üyelerinden Altınmakas Mimarlık & İnşaat'ın sahibi Nihat Altınmakas ile iş yerleri ortak olan Mimar oğlu Vedat Altınmakas'ı da ziyaret ederek sektörleri ile ilgili istişarede bulundu. Odalarındaki faaliyetleri, projeleri ile hizmet anlayışını anlatan Başkan Erdoğan, diploma sahibi, iyi yetişmiş pırıl pırıl gençlerin büyüklerinin peşinden giderek, yılların birikimini değerlendirip işlerini büyütmek için verdiği mücadeleyi takdirle karşıladığını ifade etti. Başkan Uğur Erdoğan, “Birbirini tamamlayıcı aile şirketlerinin yolunun açık olduğuna inanıyorum. Bereketli günler, başarılar diliyorum” dedi. Nihat ile Vedat Altınmakas da Başkan Erdoğan ile meslek komitelerinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

“Genç girişimcileri takdir ediyorum”

DTO üyesi Ateş İnşaat'ın sahibi Mahmut Ateş'i de ofisinde ziyaret den Başkan Uğur Erdoğan ile beraberindekiler, hayırlı işler diledi. Sektörleri ile işlerindeki güncel gelişmeleri istişare eden Başkan Uğur Erdoğan, DTO’daki faaliyetleri, hizmetleri ve projeleriyle ilgili düşünceleri ile önerilerini dinledi. Genç girişimci Ateş, kendilerinden her zaman desteğini eksik etmediğini söylediği Başkan Erdoğan’a, ziyaretinden ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Üyelerinin düşüncelerini dinledi

Başkan Uğur Erdoğan’ın son durağı üyelerinden Çözüm Yapı'nın sahipleri Mehmet Çoban ile Ali Çoban kardeşlerin iş yerleri oldu. Çoban kardeşleri ziyaret eden Başkan Uğur Erdoğan, sektörleri ile ilgili istişarede bulundu. Başkan Uğur Erdoğan, ziyaretleriyle ilgili olarak; “Üyelerimizin odamız, projelerimiz ve hizmetlerimizle ilgili değerlendirmeleri ile önerilerini aldık. Samimiyetleri ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ederim. Bizim hizmet anlayışımızı şekillendiren Denizli Ticaret Odamızın üyelerinin beklenti ve istekleridir. Üyelerimizin görüşleri, o nedenle çok değerlidir. Ziyaretlerimizi kesintisiz sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER