UĞUR OKULLARI'NDA MEZUNİYET COŞKUSU YAŞANDI

UĞUR OKULLARI'NDA MEZUNİYET COŞKUSU YAŞANDI

Denizli Uğur Okulları’nda mezuniyet coşkusu yaşandı. Ortaokul ve lise öğrencileri belgelerini aldı, mezuniyet geleneği olan keplerini fırlattı, yeni bir hayata doğru ilk adımlarını attı.
Denizli Uğur Okulları öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşadı. Mezun olan 43 ortaokul ve 79 lise son sınıf öğrencisi için okulda tören düzenlendi. Mezuniyet töreni Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. 

“HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM”
Denizli Uğur Okulları Kurucusu Mustafa Kemal Arslan, ‘İyi bir insan’ olmanın önemine vurgu yaptığı konuşmasında, “Dünya sürekli bir yerlere gidiyor ve bizim hedeflerimiz de sürekli yenileniyor. Yıl 2018 ve hayatımızda ‘yapay zeka’ dediğimiz bir şey var. Yapay zeka belki de mesleklerin yüzde 80’nini yok edecek. Gençlerimiz de bunu bilip bir yerlere gelmek zorunda. Bizler daima yarına bakmak zorundayız. Bundan sonra öğrencilerimiz yeni hayatlarına devam edecek. Ancak asıl önemli olan, insanın ta kendisidir. Huzurlu olabilmek, sevgi dolu olabilmektir. İnsan olmayı unutursak, ne geleceğe bakabiliriz ne de bugünün içinde yer alabiliriz. Gençlerimizin bunu unutmamasını diler, hayatlarında başarılar dilerim” diye konuştu.

ZEYBEK GÖSTERİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Arslan’ın konuşmasının ardından zeybek gösterisi sunuldu. Velilerin zeybek oynayan efelere ilgisi büyük oldu. Liseyi birincilikle bitiren Ekin Erden, arkadaşlarına ve davetlilere seslendi. Öğretmenlerine desteklerinden dolayı teşekkür eden Erden, bu stresli yolda yürürken destek olan arkadaşına teşekkür etmeyi de unutmadı ve mezuniyet kütüğüne çivi çakarak döneminin izini bıraktı.

DERECEYE GİRENLER PLAKETLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Lisede dereceye girerek okul birincisi Ekin Erden, ikinci Bengisu Yakar, üçüncü Burcu Ceylin, ortaokul birincisi Emin Karabay, ikinci Efecan Köse ve üçüncü Atakan Gülseven’e plaketleri verildi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER