Uğur Yüce, DSO’nun meslek komitesi üyeleriyle buluştu

İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu (İEKKK) bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kent Değerlerini Koruma Komitesi’nin Başkanı Uğur Yüce, Denizli Sanayi Odası (DSO) Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı’na katıldı.

Uğur Yüce, DSO’nun meslek komitesi üyeleriyle buluştu

Denizli Sanayi Odası (DSO) Ekim ayı olağan meclis toplantısı ve 2019 yılının ikinci Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı, tüm meslek komitesi üyelerinin katılımıyla Pamukkale Tenis Kulübü’nde gerçekleştirildi. Meclis toplantısının hemen ardından gerçekleşen Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı’nda 1967’den bu yana 28 şirkette yöneticilik, çok sayıda sivil toplum kuruluşunda kurucu, yönetim kurulu başkan ve genel müdür görevlerini yürüten, İzmir iş dünyasının duayen isimlerinden ve EBSO geçmiş dönem başkanlarından Uğur Yüce, DSO Meslek Komitesi temsilcilerine seslendi. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren DSO Başkanı Müjdat Keçeci “Burada sizlere bir iş adamı olarak tecrübelerini anlatacak olan değerli konuğumuz, Uğur Yüce’yi sizlerle buluşturduk. Hem odaları hem de sivil toplumu yakından tanıyan böyle değerli bir isimle gerçekleştireceğimiz toplantının bizlere çok şeyler katacağına inanıyorum. Hem içimizden biri olan hem de dışarıdan bir göz olan bir işadamıyla Denizli’yi konuşmanın verimli olacağına inanıyorum.” dedi.

İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu (İEKKK) bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kent Değerlerini Koruma Komitesi’nin Başkanı Uğur Yüce; kuruluşu, yapısı ve çalışma alanı ile özel bir şirket olan TARKEM’in kuruluşunu ve felsefesini anlattı. Kamu – özel sektör işbirliğinin güzel bir örneği olan TARKEM ile tarihi Kemeraltı Semti’ni canlandırmaya başladıklarını dile getiren Yüce, Denizli için de benzer ortaklıkların söz konusu olabileceğine değindi. Denizli ekonomisinin dışarıdan görünüşü; ticari ortaklıkların kent ekonomisine etkisi, iş hayatı / sosyal hayat dengesi ve kitap okuma alışkanlığı gibi pek çok farklı konunun konuşulduğu toplantı sonrasında birlikte yenilen akşam yemeği ile program son buldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211