Ümit Kavak oğlunu evlendirdi

Denizli’nin önde gelen otomotiv sektöründen Delka Otomotiv sahibi Ümit ve Nurcan Kavak çiftinin oğulları Ethem Kağan Kavak ile İbrahim, Sevgi Öztürk ailesinin kızları Esra Öztürk, muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Ümit Kavak oğlunu evlendirdi

Denizli’nin önde gelen otomotiv sektöründen Delka Otomotiv sahibi Ümit ve Nurcan Kavak çiftinin oğulları Ethem Kağan Kavak ile İbrahim Sevgi Öztürk ailesinin kızları İngilizce Öğretmeni Esra Öztürk, muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Esra ve Ethem Kağan için TwentY Düğün Salonu’nda nikâh töreni ve düğün merasimi yapıldı. Kavak ve Öztürk ailesi, misafirleri kapıda karşılayarak “Hoşgeldiniz” dedi. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı düğün merasiminde; çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, davetliler de unutulmaz bir gün yaşadı.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Çok mutlu olduklarını söyleyen Delka Otomotiv sahibi Ümit Kavak, “Bizim için en mutlu gün. Allah çocuklarımıza iyi bir eş, iyi bir gelecek, iyi bir evlilik versin. Bugün yanımızda olan eş, dost ve akrabalarımıza yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum. Çocuklarımız çok mutlu olsunlar. Herkese çok teşekkürler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER