ÜNLÜ YOUTUBER ABDULLAH ENES'İN PAMUKKALE VİDEOSU 19 BİN İZLENMEYİ GEÇTİ

Ünlü YouTuber Abdullah Enes'in geçtiğimiz günlerde Denizli'de çekmiş olduğu video, birçok kişi tarafından beğeni aldı. Video kısa sürede 19 bin 592 kez izlendi.

Video paylaşım platformu YouTube'da içerik üreten Abdullah Enes, farklı konularda röportajlar yaparak izleyicilerin beğenisini topluyor. Mikrofesto kanalı üzerinden videolarını paylaşan YouTuber, Pamukkale Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin davetlisi olarak Denizli'ye geldi. Denizli'nin tarihi ve antik yerlerini ziyaret eden Enes, Pamukkale'ye hayran kaldı. Ünlü YouTuber ayrıca Denizlili vatandaşlarla da kahkaha dolu röportajlar gerçekleştirdi. 30 bine yakın abonesi olan Mikrofesto kanalından paylaşılan video, kısa sürede 19 bin 592 izlenmeye ulaştı ve birçok beğeni aldı.

Pamukkale'nin tanıtımı için çok çalıştıklarını belirten ve Gençlik Meclisi olarak birçok yeni proje de ev sahipliği yapacaklarını ifade eden Pamukkale Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Cevat Serdar,"Gençlik Meclisi olarak her zaman önceliğimiz Pamukkale ilçemizi daha büyük kitlelere tanıtmak. Bu kapsamda arkadaşlarımızla beraber böyle bir proje geldi aklımıza. Çünkü artık gençler televizyondan çok Youtube'u izliyor. Bu kapsamda Abdullah Enes Bey’e ulaştık ve çok sağolsun o da bizi kırmadı. Onunla beraber Pamukkale'nin tanıtımı için çok güzel iş ortaya çıkardığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde birçok farklı projeye de imza atacağız" dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER