Ünlülerden Denizli çıkarması!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy tarafından başlatılan ‘Her şehri ünlüsüyle geziyoruz’ projesi, Denizli’den start aldı. Pervin Ersoy ve beraberindeki ünlüler Özcan Deniz, Aslı Hünel ve Asuman Dabak Hierapolis, Laodikya ve Afrodisias'ı gezerek bol bol fotoğraf paylaştı.

Ünlülerden Denizli çıkarması!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un yıllardır turizm sektörüne emek veren eşi de öyle yaptı.

Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Kurucu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Pervin Ersoy, ülke turizmine katkı sağlamak ve farklı yardımlaşma derneklerine destek olmak amacıyla her şehri ünlüsüyle geziyoruz’ projesini başlattı.

Bu kapsamında ünlü isimlerle birlikte Türkiye'nin 81 iline kültür turları düzenleyecek olan proje, Denizli’den start aldı.

Pervin Ersoy, Özcan Deniz, Aslı Hünel, Asuman Dabak ile birlikte Denizli'nin tarihi mekanları; Hierapolis, Laodikya ve Afrodisias'ı gezerek bol bol fotoğraf paylaştı.

Geziye katılan Evrim Kırmızıtaş Başaran, gerçekleştirdikleri gezinin fotoğraflarını sosyal medya hesabındanpaylaşarak; “Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz projesiyle, 1. şehrimiz olarak Denizli’ye geldik. Çok güzel gezdik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221