“ÜRETEN HERKESİN YANINDAYIZ”

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Güçlü Türkiye, güçlü piyasa ve güçlü ekonomiyle mümkündür. Esnafımızın, KOBİ’lerimizin güçlenmesi, büyümesi en büyük hedefimizdir. Esnafımızın, KOBİ’lerimizin, sanayicilerimizin, üreten herkesin yanındayız. Bu kapsamda her türlü işbirliğine açığız” dedi.

“ÜRETEN HERKESİN YANINDAYIZ”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret etti. Denizli’nin girişimci ruhu ile ekonominin lider kentlerinden biri olduğunu belirten Başkan Gökbel,  “Hepimizin hedefi, güçlü Türkiye’yi oluşturmak. Ekonomik anlamda güçlü olmayanın, diğer alanlarda da söz sahibi olamayacağı aşikârdır. Üretmek, ürettiğimizi satmak zorundayız. Bu anlamda Denizli olarak hem şanslıyız, hem de önemli bir sorumluluğumuz var. Siyaseti bir hizmet aracı olarak görüyoruz. Ekonomimizin geliştirilmesi, ticari hayatın daha da canlandırılması için üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirdik, bundan sonrada getirmeye hazırız. Bu anlamda Denizli’mizin en büyük sivil toplum örgütü olan Ticaret Odamızı ziyaret ettik. Denizli’miz için nasıl bir işbirliği içinde olabileceğimize dair istişarede bulunduk. Verimli bir ziyaret oldu” dedi.

“ODALAR TİCARİ HAYATIN VAZGEÇİLMEZ UNSURLARIDIR”
Güçlü bir sivil toplum ve devlet işbirliğinin Türkiye’nin önünü açacağına işaret eden Başkan Gökbel, “Odalarımız, ticari hayatın vazgeçilmez unsurlarıdır. Devlet ile esnaf, KOBİ ve sanayiciler arasındaki köprü görevi görmektedirler. Bu anlamda başarılı çalışmalar yürüten Sayın Başkan Uğur Erdoğan’ın nezdinde Denizli Ticaret Odası yönetimine ve çalışanlarına hizmetleri için teşekkür ediyorum. Denizli’mize ve ülkemize işbirliği içinde güzel hizmetler yapmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum” diye konuştu. DTO Başkanı Uğur Erdoğan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Denizli’nin yararına olacak her konuda işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER