UŞAKLI HAFIZ 2. ŞUBESİNİ ÇAMLIK CADDESİ'NDE AÇTI

UŞAKLI HAFIZ 2. ŞUBESİNİ ÇAMLIK CADDESİ'NDE AÇTI

Denizli’de 1945 yılından beri kuyumculuk anlamında hizmet veren Uşaklı Hafız, 2’nci şubesini Çamlık Caddesi’nde açtı. Yeni şube Denizli’nin ilk butik cadde mağazası olma özelliği taşıyor. 

Kuyumculuk anlamında 1945 yılından bu yana Denizli’de hizmet veren Uşaklı Hafız, Bayramyeri Kaleiçi şubesinin ardından, 2’nci şubesini Çamlık Caddesi’nde açtı. Denizli’de bir fark yaratacak olan şube; Denizli’nin ilk butik cadde mağazası olma özelliği taşıyor. Şubenin açılışına; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, Denizli İş Kadınları Birliği (DİKAB) Başkanı Nilgün Ök, Işıklı ailesinin yakınları ve davetliler katıldı. 

“DENİZLİ’NİN İLK BUTİK CADDE MAĞAZASINI AÇTIK”
Açılışa dair açıklamalarda bulunan Uşaklı Hafız Sahiplerinden Şenol Işıklı; “Çok eski bir firmayız. Aile şirketiyiz. 1945 yılında ticarete adım attık. O günden bu güne de ilk defa şube açılışı yapıyoruz. Şirketimizi büyütmek bizim için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı. Kuyumculuk anlamında biraz daha farklılığa gitmiş olduk. Yeni şubemizde butik takılara ağırlık veriyoruz. Bir cadde mağazası oluşturduk. Denizli’nin ilk butik cadde mağazasını açtık. Denizlimiz için farklı konseptli ilk yeri oluşturmak da gurur verici. Şubemizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Burası bizim hayalimizdi.  Mekanın hem bizim tarzımıza uyumlu olması hem de kullanışlı ve rahat olması gerekiyordu. Bir o kadar da şık bir tasarıma sahip olması gerekiyordu. Bu kadar güzel bir mekan oluşturduktan sonra içerisine koyacağımız ürünler de özel olmalıydı. Bunun için uzun süre İstanbul’da Kapalıçarşı’da vakit geçirdik. Kardeşim Hong Kong’da 8 ay yaşamıştı. Onun yurtdışında kurduğu bağlantılarla firmalarla anlaşmalar yaptık. Standardın dışında, insanların farklı olmak için takacağı takıları burada bir araya getirdik” dedi. 

“OĞULLARIM BU MESLEĞİ ÇOK SEVİYOR”
 “Evlatlarımla gurur duyuyorum” diyen Uşaklı Hafız Sahiplerinden Pakize Işıklı sözlerine şöyle devam etti: “ Uşaklı Hafız olarak 2’nci şubemizi açmış bulunmaktayız. Oğullarım bu mesleği çok sevdikleri için bu işi devam ettirmeye karar verdiler. Onun üzerine yeni şubemizi açmış bulunuyoruz. Çocuklarımın bütün istekleri buydu. Özellikle pırlanta işini çok seviyorlar. Pırlantanın eğitimini aldılar.” 
“HERKESİ ŞUBEMİZE BİR KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ”
Uşaklı Hafız Sahiplerinden Necati Işıklı ise herkesi yeni şubeye davet etti. Işıklı; “Açılışımız iyi bir katılımla gerçekleşiyor. Katılan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah Denizli ve çocuklarım için hayırlı olur. Herkesi şubemize bir kahve içmeye bekliyoruz” diye konuştu. 

ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL KAMPANYALARI SAKIN KAÇIRMAYIN!
Kampanyalar hakkında bilgiler aktaran Uşaklı Hafız Sahiplerinden Semih Işıklı şunları söyledi: “Yeni mağazamızda biraz daha farklı tasarımlar ve müşterilerimiz günlük hayatta kullanacağı ürünler yaratmak istedik. Trendler eskiye göre değişmeye başladı. Eskiden alınan set yılda 2 defa kullanılıyordu. Buradaki ürünler biraz daha zarif, hafif ve modern olduğu için yoğun bir talep var. Bu sene pırlanta bagetler çok moda ve burada görebilecekleri çok fazla ürünü çeşidi var. Şuan devam etmekte olan kampanyalarımız mevcut. Özellikle bu sene 5 taş pırlantaya çok büyük ilgi var. 0,52 karat büyüklüğünde olan beştaş; nadir beyaz renk özelliğine sahip. Ürün 2’nci mağazamızın açılışına uygun olarak 2 bin 790 TL. Biz bütün ürünlerimizi uluslararası sertifikasıyla beraber veriyoruz. Bu da ürünün üzerinde belirtilen bütün niteliklerinin birebir orijinal olduğunu belirten bir belgedir. Bazı yerlerde şirket sertifikaları da verilebiliyor. Uluslararası sertifikasının verilmesi her zaman müşteri memnuniyeti açısından daha iyidir. Bayanların olmazsa olmazı aksesuarlardan biri de kolyelerdir. Çok fazla kolye çeşidimiz var. Özel olarak getirttiğimiz ürünler var. Burada da fiyatlarımız biraz daha uygun. 14 ayar altın kullanıyoruz. 250 Lira’dan başlıyor, 600 Lira’ya kadar çıkan kolye modellerimiz mevcut.” 

PINAR ÇANKAYA- DOĞAN AKŞİT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER