Üstyapı çalışmaları başladı

Merkezefendi Belediyesi, altyapısı tamamlanan Merkezefendi Mahallesi’nde üstyapı çalışmalarına başladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çalışmaların başladığı bölgede Fen İşleri Müdürlüğü saha ekiplerince birlikte incelemelerde bulundu.

Merkezefendi Belediyesi, altyapısı tamamlanan Merkezefendi Mahallesi’nde üstyapı çalışmalarına start verdi. Mahalledeki üst yapı çalışmaları kapsamında 45 bin metrekare uzunluğunda sıcak asfalt serimi ve 20 bin metreküp betonlama çalışması yapılacak. Ekipler ayrıca 120 bin metrekare uzunluğunda parke, 40 bin metre uzunluğunda bordür döşeme işlemi gerçekleştirecek. Merkezefendi Mahallesi’ndeki üst yapı çalışmalarının Ağustos ayında tamamlanması planlanıyor. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çalışmaların başladığı bölgede Fen İşleri Müdürlüğü saha ekiplerince birlikte incelemelerde bulundu.

“MAHALLEMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ"

Merkezefendi Mahallesi’nin çehresini değiştireceklerini belirten Başkan Doğan; “Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemize yeni yollar kazandırıyor, üstyapı çalışmalarıyla yollarımızı yeniliyoruz. Merkezefendimizin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Bizim için önemli olan hemşehrilerimizin ilçemizde sorunsuz, konforlu ve rahat bir şekilde yaşamasıdır, ulaşımını sağlamasıdır. Bu doğrultuda Merkezefendi Mahallemizde üstyapı çalışmalarımızı başlattık. Mahallemizi tozdan ve çamurdan kurtarıyoruz. Ekiplerimiz eskisinden çok daha iyi, mahallemize yakışan görünümü sağlamak adına canla başla çalışmaya başladı. Merkezefendi ve Merkezefendili hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2021, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER