Üyelere büyük indirim!

Nano teknoloji kullanarak farklı kumaşlar üreten ve bu kumaşlardan farklı ürünler geliştiren Evteks Firması ile Denizli Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği arasında indirim protokolü imzalandı.

Üyelere büyük indirim!

Evteks Tekstil ve Denizli Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği (HAY-KOOP) arasında üyelere yönelik indirim anlaşması protokolü imzalandı. Firma tarafından nano teknoloji kullanılarak geliştirilen özel kumaştan üretilen engelli ve yatalak hastaların vücutlarında bası yaralarının oluşumunu engelleyen setlerle birlikte firma tarafından üretilen iki yüzden fazla tekstil ürünün satıldığı sitelerden alış veriş yapan kooperatif üyeleri yüzde 15 indirim hakkı kazanacak. Firmanın internet üzerinden satışa sunduğu ürünleri indirimli alacak olan kooperatif üyeleri, kargo ücreti de ödemeyecek. Kooperatif binasında Evteks Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Teknik Tekstil Tasarımcısı Dr. İsa Dal ve Denizli Bölgesi HAY-KOOP Başkanı Mehmet Varol, bir araya gelerek indirim protokolünü imzaladı.

ÖZEL KUMAŞ ALTI YILLIK ÇALIŞMAYLA ÜRETİLDİ

Evteks Tekstil olarak nano teknoloji kullanarak farklı kumaşların üretimini yaptıklarını ifade eden Dr. İsa Dal, Belçika Genf Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi ve TÜBİTAK desteğiyle üzerinde 6 yıl çalışıldıktan sonra yatalak hastalarda bası oluşumunun engellenmesinde destek olan ‘DECUBİTEX’ ismi verilen kumaşı ürettiklerini belirtti. Kumaşın farklı bir özelliği olarak temas ettiği bölgede vücut ısısını iki derece düşürerek, bakteri oluşumunu engellediğini söyleyen Dal, kıl dönmesi rahatsızlığının oluşumunu ortadan kaldırdığını dile getirdi. Dr. İsa Dal, “Bugün HAY-KOOP’ta yaptığımız görüşmelerle istişarelerde çok güzel bir protokol imzaladık. Yaptığımız protokolün içeriği de 16 binden fazla kooperatif üyesinin yatalak hastaları, tekerlekli sandalyeye bağımlı hastalara ürünlerimizi bunun için özel geliştirdiğimiz ürünlerimize yüzde 15 indirim sağladık. Bu HAY-KOOP üyelerine özel bir indirim çalışması oldu. Mehmet Varol başkanımıza ilgisi ve teveccühünden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

KOOPERATİF ÜYELERİ İÇİN BÜYÜK FIRSAT

İmzalanan indirim protokolüyle kooperatif üyelerinin çok büyük bir alış veriş fırsatını yakaladığına dikkat çeken Başkan Mehmet Varol, “Bugün Evteks firmamızla görüşme yaptık. Görüşmemizde güzel şeyler ortaya çıktı. Bir protokol imzaladık. Bu protokolle, bizim tüm ortaklarımız, HAY-KOOP ortaklarımız. İnternet üzerinden satılan her türlü üründen Evteks’le yaptıkları her alış verişten yüzde 15 indirim alacaklar. Bunun gerçekten ihtiyacı olan yatalak hastası olan ortaklarımız için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda da firmamızla böyle bir işbirliği yaptık” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER