UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMADILAR

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMADILAR

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Denizli’de uyuşturucu madde ticareti yapmak isteyenlere yönelik operasyonlar düzenlendi.

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Denizli’de uyuşturucu madde ticareti yapmak isteyenlere yönelik operasyonlar düzenlendi. Antalya Yolu üzerinden Denizli istikametine seyir halinde olan bir ticari taksi, durumundan şüphelenilerek durduruldu. Araçtan inmemek için direnen ve kaçmaya çalışan şüpheli şahıslara müdahale edilmesinin ardından yapılan kontrollerde araç içerisine gizlenmiş bir adet ruhsatsız tabanca ve mermileri ile uyuşturucu madde ele geçirildi. 

Devamında yapılan çalışmalar sonucunda eden çalışmalarda yakalanan şüphelilerin Denizli’de irtibatlı oldukları sokak satıcıları ve uyuşturucu madde ticareti yaptıkları adresler tespit edilerek operasyonlar düzenlendi. Kent merkezinde risk analizine dayalı olarak ekiplerce yürütülen diğer titiz çalışmalarda da şüpheli araçlar tek tek kontrol edildi. Görevli ekiplerden kaçmaya çalışan uyuşturucu tacirleri kıskıvrak yakalandı. Araçlardaki uyuşturucu madde şüphelileri etkisiz hale getirilerek aramalar yapıldı. Yapılan aramalarda bulunan satışa hazır vaziyette paketlenmiş uyuşturucu maddelere el konuldu.

Yapılan başarılı operasyonlar sonucunda ruhsatsız tabanca ile fişekleri,  30.02 gram eroin,  53.3 gram metamfetamin ve yaklaşık 1 kilogram esrar ele geçirildi. Yapılan operasyonlarda uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan zanlılar, gözaltına alındı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211