UZ,' DENİZLİ'MİZİN İÇİ RAHAT OLSUN'

UZ,' DENİZLİ'MİZİN İÇİ RAHAT OLSUN'

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli Genel seçimleri için adaylarını tanıtan Milliyetçi Hareket Partisi,  seçim beyannamesini açıkladı. Cumhur İttifakının, ülkemizin 7’den yetmişine çözüm üretecek bir beyanname olduğunu söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “Denizli’mizin içi rahat olsun” dedi. 
Ankara Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim beyannamesini de açıkladı.  Kader mahkûmlarının affından, ekonomiye Çiftçilerden esnafa gençlerden emeklilere kadar birçok konuda çözümlerin üretildiğini belirten Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz , “ Ülkemizin bekası ve refahı için gereken tüm çözümler partimizin seçim beyannamesinde mevcut. Bu vaatlerin sadece sözde olmadığını yıllarca bu memleket için koşulsuz şartsız mücadelesini sürdüren MHP’nin yaptıklarına bakılınca hepsine çare olacağını da anlamak zor değildir” dedi.

“BU BEYANNAME CUMHUR İTTİFAKININ ÜLKENİN TEMİNATI OLDUĞUNU ANLATIYOR”
Cumhur İttifakının Milletin aklı olduğunu ve bu seçim beyannamesi ile milletin aklındaki tüm sorunlara çözüm üreterek 24 Haziran seçimlerine hazır olduklarını belirten Mehmet Uz, “ Öğrencisinden, emeklisine, şoföründen askerine, taşeron işçisinden kamu memuruna kadar birçok alanda milletimizin aklındaki tüm sorunlara çözümü üreten bir beyanname ile 24 Haziran seçimlerine hazırız. Partimizin bu beyannamesi Cumhur İttifakının bu ülkenin teminatı olduğunu anlatmaktadır” dedi.

“DENİZLİ’MİZİN İÇİ RAHAT OLSUN”
Denizli’ye bu beyannamenin gururu ile döneceğini söyleyen Mehmet Uz , “ Ülkücü camia her zaman vatanına milletine sahip çıkmıştır. Bu beyanname bir kez daha anlatmaktadır ki biz bu milletin teminatıyız. Bu beyannameyi Denizli’mize ulaştırmanın gururu ile döneceğiz.  Denizli’mizin içi rahat olsun bu vatanın öz evlatları olan ülkücüler artık daha güçlü bir şekilde sizleri gazi mecliste temsil ederek sorunlarınızı çözeceklerdir ”dedi.

“MECLİSTE GÜÇLÜ BİR KADRO İLE SÖZ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUZ”
600 Milletvekili adayının da bir birinden kıymetli insanlar olduğunu ifade eden Uz konuşmasına şöyle devam etti , “ Biz Türk Milliyetçileri 81 ilden 600 vekil adayı olarak bu yola çıktık. Meclisimizde daha güçlü bir kadro ile söz sahibi olmak istiyoruz. Bu konu da tüm vekil adayı arkadaşlarıma dava yoldaşlarıma başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER