UZ'DAN GÖLET VE ÜNİVERSİTE SÖZÜ

UZ'DAN GÖLET VE ÜNİVERSİTE SÖZÜ

Sarayköy ve Buldan’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, iki ilçe arasına bir sulama göleti ve Sarayköy’e 4 bin kişilik üniversite kazandırmak istediğini söyledi.

Seçim çalışmalarını daha da hızlandıran MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Sarayköy esnafı, sanayi sitesi, Buldan ve Yenicekent’te vatandaşlarla buluştu. Kendilerine gösterilen ilgiden memnun olan Uz, iki önemli noktaya da değindi. Buldan ve Sarayköy civarında bir su göleti kurulması için uğraş vereceğinin altını çizen Uz, “Bu bölgede yaşayan birçok aile tarım ile geçim sağlamakta. Bu nedenle bu bölgeye su göleti kazandıracağız ve çiftçilerimizi rahatlatacağız. Ayrıca Sarayköy’de kurulacak olan Yüksek Öğretim kurumlarının yerine Sarayköy İlçemize 4 bin kişilik bir üniversiteyi kazandırmak istiyoruz. Bunun adına mücadele vereceğiz” dedi.

“HALKIMIZLA OMUZ OMUZAYIZ”
Sarayköy ve Buldan halkının ilgisinden çok memnun kalan Uz, “Biz halkımızla omuz omuza bu yolda gidiyoruz. Ve Allah’ın izniyle 24 Haziran seçimlerinden alnımızın akıyla çıkıp Meclis’te Denizlimizi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladık. Gittiğimiz her bölgeden ayrı ayrı güzel yorumlar ve destekler alıyoruz. Bu da bizim bu yolda daha istikrarlı gitmemizi sağlıyor. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı Sarayköy ve Buldanlı hemşerilerime teşekkür ediyorum. 24 Haziran akşamı onların destekleri ile başaracağız” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER