Vakıfbank Genel Müdürü’nden DSO’ya ziyaret

Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve beraberindeki heyet Denizli Sanayi Odası’nı (DSO) ziyaret etti.

Vakıfbank Genel Müdürü’nden DSO’ya ziyaret

Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih Üstünsalih ve beraberindeki heyet, Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, Meclis Başkanı Mehmet Tosunoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Cillov, Samet Tunay Gündüz ve Genel Sekreter Zeren Gerelioğlu tarafından ağırlandı.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren DSO Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli’nin müteşebbis bir ruha sahip olduğunu vurguladı.

Denizli ekonomisi hakkında güncel rakamları veren Başkan Keçeci, Genel Müdür Üstünsalih’i bilgilendirdi.

DSO için Vakıfbank’ın diğer bankalardan daha farklı bir değeri olduğunu ifade eden Başkan Keçeci, “Bunun sebebi Denizli Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki partnerimiz olmanız. Ayrıca kriz dönemlerinde sanayicilerimizin yanında olduğunuzu gösteriyorsunuz. Bu desteğinizi Denizlili sanayicilerimiz önemseyecektir. Çünkü yağmurda şemsiye kapatan bir banka ile çalışmak isteyeceklerini sanmıyorum” dedi.

“SANAYİCİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Genel Müdür Üstünsalih, “Biz olabildiğince sanayicilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Biz de piyasalar düzeldiğinde yine tercih edilen banka olmak istiyoruz” diye konuştu. Genel Müdür Üstünsalih ziyareti anısına Başkan Keçeci’ye, bir plaket verdi. Başkan Keçeci ise Üstünsalih’e ziyareti anısına Denizli’de üretilen çeşm-i bülbül takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193