VALİ ALTIPARMAK'A VEDA YEMEĞİ

VALİ ALTIPARMAK'A VEDA YEMEĞİ

İstanbul Siyasal Mezunları ve  Kırşehirliler Derneği son çıkan Valiler Kararnamesi Denizli’den ayrılacak olan Vali Dr. Ahmet Altıparmak onuruna yemek verdi.

Değirmende Alabalık Restoranda düzenlenen yemeğe Vali Dr. Ahmet Altıparmak eşi Özlem Altıparmak, Kaan Seyhan, Atilla Çölhan, Meryem Salman, Nejla Yüksel, Hasan Yüksel, Abdullah Mersin, Ali Akdemir, Ünal Müstah ve Sadık Arslan ile İlimizdeki İstanbul Siyasal Mezunları katıldı.

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, bir yıl önce göreve başladığı Denizli'de, şevkle ve heyecanla çalıştığını söyleyerek "Denizli’nin benim nezdimde hep ayrı bir yeri, ayrı bir hatırası olacak. Bu vesileyle sizlere bu gece için teşekkür ediyorum" dedi. Vali Dr. Ahmet Altıparmak, gecenin sonunda yemeğe katılanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.                       

KIRŞEHİRLİLER’DEN VEDA YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Bu arada  Kırşehirliler Derneği’de Vali Dr. Ahmet Altıparmak onuruna Veda Yemeği düzenledi.

White Heaven Hotel de düzenlenen yemeğe Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve eşi Özlem Altıparmak, Kırşehirliler Derneği Başkanı Ramazan Barlas ile Denizli’de ikamet eden Kırşehirliler katıldı.

Düzenlenen etkinlik için Kırşehirli hemşehrilerine teşekkür eden Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Denizli'de görev yapmaktan mutlu olduğunu, görev yaptığı süre boyunca güzel hizmetlerde bulunduğuna inandığını söyledi. 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211