Vali Atik denetimlerine devam ediyor

İçişleri Bakanlığı’nca korona virüs salgınıyla etkin mücadele kapsamında başlatılan denetimler devam ediyor. Vali Ali Fuat Atik, ‘Sağlık için hepimiz için’ sloganıyla yapılan altıncı büyük denetimini gerçekleştirdi.

Vali Atik denetimlerine devam ediyor

İçişleri Bakanlığı, korona virüs ile etkin mücadele kapsamında 81 ilin valiliklerine kapsamlı denetim yapılması konusunda genelge gönderdi.

Sağlık için hepimiz için’ sloganıyla yapılan denetimler Denizli’de de devam etti. Vali Ali Fuat Atik, denetime sabah saatlerinden itibaren başladı.

Vatandaşın yoğun olduğu bölgelerden olan Bayramyeri, 2. Ticari Yol ve Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetimler gerçekleştiren Vali Atik, vatandaşlara salgınla mücadelenin önemi, genel prensipleri olan maske, mesafe ve temizlik kuralları hatırlattı.

Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde ise yolculuk yapan vatandaşların HES kodu olup olmadığı, HES kodu olmayan kişilerin otobüse alınıp alınmadığının kontrolleri yapıldı.

Denetimlere öğleden sonra da devam eden Vali Atik, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte İstiklal Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER