Vali Atik’ten, Çardak ve Bozkurt ziyareti

İlçe ziyaretlerine devam eden Vali Ali Fuat Atik, Çardak ve Bozkurt İlçeleri’ne giderek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Vali Atik’ten, Çardak ve Bozkurt ziyareti

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Vali Atik, AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Veysel Yanık ile birlikte bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çardak ve Bozkurt’a gitti. İlk olarak Çardak’a giden Vali Atik ve beraberindekiler, ilçe protokolü tarafından karşılandı. Vali Atik ve beraberindekiler, Çardak’ta, Kaymakam Vekili Ökkeş Furkan Karakurt’tan ve Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz’dan ilçenin genel durumu, ilçedeki yatırımlar ve yürütülen çalışmalar ve Kovid-19 ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı. Çardak İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Atik ve beraberindeki heyet, güvenlik güçlerinden İlçede halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi aldı. Son olarak Vali Atik başkanlığındaki heyet, restorasyon çalışmaları tamamlanan Anadolu Selçuklu döneminden günümüze ulaşabilen 1230 yılında inşa edilen en eski Türk – İslam yapılarından biri olan ve 790 yıllık Tarihi Çardak Han’ında incelemelerde bulundu.

BAŞKAN ÇELİK BRİFİNG VERDİ

Çardak ziyaretlerinin ardından Vali Atik başkanlığındaki heyet, Bozkurt İlçesi’ne geçti ve Kaymakam Vekili Ökkeş Furkan Karakurt’tan İlçenin genel durumu, yatırımlar ve Kovid-19 ile ilgili yürütülen etkin çalışmalar hakkında brifing aldı. Kaymakamlık ziyaretlerinin ardından Bozkurt Belediyesi’ne geçen Vali Atik ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Birsen Çelik’ten belediyenin ilçede yürüttüğü çalışmalar ve yatırımların son durumları hakkında bilgi aldılar. Bozkurt İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Atik ve Milletvekili Yıldız, güvenlik güçlerinden sorumluk alanlarında halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi aldı ve ardından Bozkurt İlçesi İnceler Mahallesi’nde bulunan Karakısık Kanyonu’nda incelemelerde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER