VALİ KARAHAN, BABADAĞ VE SARAYKÖY'E ÇIKARMA YAPTI

VALİ KARAHAN, BABADAĞ VE SARAYKÖY'E ÇIKARMA YAPTI

Denizli Valisi Hasan Karahan, muhtarlar toplantısı ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek amacıyla Babadağ ve Sarayköy İlçeleri’ne giderek; adeta çıkarma yaptı.

Denizli Valisi Hasan Karahan, muhtarlar toplantısı ve bir dizi inceleme de bulunmak üzere Babadağ ve Sarayköy’e gitti. İlk olarak Babadağ’a giden ve muhtarlarla biraraya gelen  Vali Karahan, mahalle muhtarları ile kamu kurum yetkililerini bir araya getirdi. Mahallelerin sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda; muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı kurum amirlerine iletti. Toplantının ardından Babadağ Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Karahan, Kaymakam Tevfik Kumbasar’dan ilçenin genel durumu ve kamu yatırımları hakkında brifing aldı. Vali Karahan, daha sonra ilçedeki okulları ziyaret etti.

VALİ KARAHAN PROTOKOL İMZA TÖRENİNE KATILDI
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanacak olan Sağlık Hizmetleri İşbirliği Protokolüne katılmak üzere Babadağ Huzurevi’ne geçen Vali Karahan, protokol imza töreninin ardından huzurevi sakinleri ile yakından ilgilenerek sohbet etti. İki Kurum arasında imzalanan protokol ile Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü, Babadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü, Çivril Huzurevi Müdürlüğü ve açılışı yapılacak olan Çal Huzurevi Müdürlüğü’nde kalan sakinlerin tıbbi muayene, tetkik ve tedavilerden daha hızlı ve etkili yararlanmalarını böylece sağlıklı, huzurlu ve aktif bir yaşlılık dönemi geçirmelerini sağlayacak.

FİDAN DİKİM TÖRENİNE KATILDI
Babadağ ziyaretinin ardından Sarayköy’e geçen Vali Karahan; Tekkeköy ve Kabaağaç Mahalleleri’nde çıkan orman yangınıın izlerini silmek adına Orman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Hüseyin Avcı Hatıra Ormanı’ adı verilen bölgede gerçekleşen fidan dikim törenine katıldı. Vali Karahan; törenin ardından Sarayköy’ün mahallelerindeki sorunları ve talepleri dinlemek ve çözüm yolları bulmak üzere mahalle muhtarları ile biraraya geldi.

BALKAN ÖZBAŞ’TAN BİRİFİNG ALDI
Toplantının ardından Sarayköy Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Karahan, Kaymakam Fatih Akkaya’dan ilçenin genel durumu ve kamu yatırımları hakkında bilgi aldı. Son olarak Sarayköy Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Karahan, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’tan Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER