Vali Karahan Beyağaç’ta incelemelerde bulundu

Beyağaç İlçesi’nde incelemeler yapan Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizlili sipsi ustası ve BM UNESCO’nun “Yaşayan İnsan Hazinesi” ödülü sahibi Halime Özke’ye eşi Suat Özke’nin vefat etmesi üzerine taziye ziyaretinde bulundu.

Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Beyağaç İlçesi’ne gitti. Vali Hasan Karahan, ilk olarak Denizlili sipsi ustası ve “Yaşayan İnsan Hazinesi” ödülü sahibi olan Halime Özke’ ye eşi Suat Özke’ nin vefat etmesi üzerine taziye ziyaretinde bulundu. Vali Hasan Karahan, daha sonra esnaf ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Beyağaç Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Karahan, Kaymakam Muhammet Özyüksel ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamında Vali, Kaymakam Özyüksel’den İlçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Beyağaç Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan Belediye Başkanı Mustafa Akçay ve belediye personeli tarafından karşılandı. Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay ziyarette Vali Karahan’ı belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetler hakkında bilgilendirdi.

Denizli Valisi Hasan Karahan, Beyağaç ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü de ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2020, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER