VALİ KARAHAN, BOZKURT VE ÇARDAK MUHTARLARIYLA BULUŞTU

VALİ KARAHAN, BOZKURT VE ÇARDAK MUHTARLARIYLA BULUŞTU

Denizli Valisi Hasan Karahan, Bozkurt ve Çardak İlçelerinde vatandaşların temsilcileri konumunda olan muhalle muhtarları ile kamu kurum yetkililerini bir araya getirdi.

Denizli Valisi Hasan Karahan, Bozkurt ve Çardak İlçeleri’ne gitti. Vali Karahan, Bozkurt ve Çardak ilçelerinde vatandaşların temsilcileri konumunda olan muhalle muhtarları ile kamu kurum yetkililerini bir araya getirdi. Vali Karahan, mahalle muhtarlarının sorunlarını dinleyerek; sorunların çözümü için ilgili kurum yetkililerine talimat verdi.

Halkın sorunlarını yetkili mercilere en iyi muhtarların taşıyabileceğini belirten Vali Karahan, “Daha önce birçok ilçenin muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları ve ilgili daire müdürlerimizle bu tür toplantılar yaptık. Bugün de sizlerle bu toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Muhtarlarla diyaloglarımız devam edecek, sizler sorun ve taleplerinizi bize iletiyorsunuz ,bizler de çözmeye çalışıyoruz. Sizin aktardığınız taleplerden burada çözülemeyecek olanları biz de Ankara’da dile getirip çözüm bulmaya çalışıyoruz. Ben ve ilgili daire amirlerimiz hizmetlerin tamamlanması için gayret ediyoruz. Denizlimizin çok daha iyi yerlere geleceğinden şüphemiz yok” dedi. Daha sonra ilgili Kurum Yetkilileri kendilerini tanıtarak, Kurumlarının Bozkurt ve Çardak İlçeleri’ndeki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Mahalle Muhtarları, mahallelerinde yaşanan sıkıntıları, sorunları ve talepleri konunun muhatabı kurum amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Ayrıca Bozkurt’ta okul ziyaretlerinde de bulunan Vali Karahan, okullarda inceleme yaparak; öğrencilerle biraraya geldi.

 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER