Vali Karahan, Bozkurt ve Çardak’ta açılışlara katıldı

Denizli Vali Hasan Karahan, taş ve beceri atölyeleri açılışını gerçekleştirmek üzere Bozkurt ve Çardak İlçeleri’ne gitti.

Vali Karahan, Bozkurt ve Çardak’ta açılışlara katıldı

Denizli Valisi Hasan Karahan, açılar gerçekleştirmek üzere Bozkurt ve Çardak İlçeleri’ne gitti. İlk olarak Bozkurt’a giden Vali Karahan, İnceler Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu bünyesinde bulunan 176 kişi kapasiteli konferans solunun açılışını gerçekleştirdi.

Açılış sonrasında Vali Karahan; Atatürk İlkokulu ile Ortaokulu öğrencilerinden oluşan futbol takımını antrenman çalışmaları esnasında ziyaret ederek başarılar diledi.

VALİ KARAHAN ŞEHİT AİLESİNİ UNUTMADI

Daha sonra Çardak’a geçen Vali Karahan; burada hayırsever desteğiyle yaptırılan Gemiş İlkokul ve Ortaokulu bünyesinde 2023 Vizyonu kapsamında Drama ve Eleştirel Düşünce Atölyesi, Müzik Atölyesi, Yazılım ve Tasarım Atölyesi, Salon Sporları Atölyesi olmak üzere 5 Tasarım ve Beceri Atölyesi, Satranç ve Zekâ Oyunları Sokağı, Trafik Sokağının açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından Vali Karahan Şehit Jandarma Er Özcan Ordu’nun Gemiş Mahallesi’nde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2020, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER